Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért néznek ki ilyen jól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ki ilyen jól a mostani 15-17 évesek fiúk?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen fiut lattam nagyon jol neznek olyan jo izmos testük van es még nagyon helyesek is es amikor megkerdezem hány évesek azt mondják 14 vagy 15 és annyira kinosnak érzem magam ugy neznek ki mint egy 17-18-20 évesek észre sem venni rajtuk

Lattam multkor egy nagyon helyes kigyurt magas 180cm fiut azt hittem vagy 20 éves közbe meg csak 16 éves volt

Tiktokon is egyre tobb az ilyen gym video es kirakjak a videokat ahogy pozolgatnak vagy edzenek es amikor megkerdezi valaki hany evesek vagy a videora irjak hogy 14-15 évesek

Meg vannak a kulfoldiek is azok is 14-15 évesek azt vagy 20 éves kigyurt helyes sracnak néznek ki

Annyira szerelmes vagyok az ilyen fiukba legszivesebben ott helyben megcsokolnam

Én meg itt vagyok 21 évesen nagyon vékony vagyok kicsit izmosabb testalkatu de szinte megse latszik rajtam

Mikor még az én idombe mikor az osztwly tarsaim 14-15 évesek voltak altalanosba senki sem volt ilyen izmosabb testalkatu mindenki deszka volt vagy kicsit ducibb

Ugye nem csak en latok ilyeneket?

Mi a velemenyetek ezekrol a fiukrol?



máj. 6. 16:41
 1/9 A kérdező kommentje:
De inkabb a kulfoldi nem magyaroknal latni jobban az ilyen fiukat ott tobb az ilyen
máj. 6. 16:44
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A véleményem, hogy talán ideje lenne elkezdened sportolni...
máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
21 évesen ott tartasz fejben hogy te izmos kamasz gyerekekbe vagy szerelmes? Felszínesség mintaképe.
máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Az bizony.
máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Mert ők már azután születtek, hogy a nők ennyire felszínesek és válogatósak lettek, így sokkal jobb géneket örököltek, mint az előző generációk.
máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit általánosítás. Èn most vagyok 20, de anno az osztàlyomban voltak helyes, kigyúrt srácok akkor is, mikor 15 voltam, s vannak most is az ilyen korúak közt. Legfeljebb azért lehet több, mert ez a gymbe járósdi most marha divatos, boldog boldogtalan megy oda és megvsn a pozitív hozadék. Ennyi a sztori
máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ki kérdezi?


Fiú vagy lány?

máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha rendesen elolvasod akkor talán megtudod :)
máj. 7. 00:34
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Ide figyelj kerdezo, ird ki, mi vagy, vagy jelentheto a kerdes, mert ha fiu vagy, provokacio, ugyanis undorodunk a homo dolgoktol
máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!