Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a puncit illatosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a puncit illatosabbá tenni, vagyis az izét jobbá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én, hogy kedvezzek a páromnak még a kapcsolat elején , találkozást megelőző és aznap vedeltem az ananászlét,és azt mondta,hogy édes vagyok,mármint az ízem. Azóta egyik páromat sem vártam ilyen módon, és nem is kaptam hasonló visszajelzést. Feltehetően közrejátszott az ananász is a dologban. Illatosabbá nem tudod tenni az csak parfüm által lesz ibolya illatú, de ha megfelelő intim mosakodó terméket használsz az tökéletes,mert ha akármilyen ócska szappant vagy hasonló dolgot használsz az kihat a nemi szerv PH értékére és ez is befolyásolja az általa árasztott ,,illatot,, .
2010. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!