Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a puncit illatosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a puncit illatosabbá tenni, vagyis az izét jobbá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha normálisan tisztálkodsz, akkor semmit nem kell vele tenned, nagyon finom illata van és finom íze is.


Ha a pasid szereti, akkor tehetsz egy kevés parfümöt a puncid fölé, de csak akkor ha nem lesz orális szex, mert rettentő keserű az íze (tapasztalatból mondom).

2009. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én tisztálkodom rendesen, de valahogy a páromnak nem tetszik az íze, nem olyan jó, azt mondja.Mondjuk nem csinálta előttem még senkinek orálisan, csak nekem.
2009. jan. 5. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéni preferencia kérdése. Mindenkinek van egy természetes illata és íze. Nekem volt olyan nővel dolgom aki rettentő tiszta volt, viszont nagyon nem jött be az illata, olyan fura volt.


Egy másik meg nem feltétlenül fürdött naponta kétszer, mégis eszméletlen jó illata volt.


Ha van valamilyen rossz szokásod, pl. cigarettázol, vagy sokat piálsz az kijöhet ott lent, de ez inkább a pasiknál jellemző. Ha nem szenvedsz semmilyen betegségben, akkor olyan az illatod, amilyen, sok mindent nem lehet vele kezdeni és nem is kell...

2009. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elötte mosakodj le. én pl csak akkor engedem az orális sexet ha közvetlen elötte megmosakodtunk. mert mind a kukin mind a puncin maradnak vizelet cseppek, és azt nem kell senkinek sem benyalnia. ha közvetlen elötte megmosod magadat akkor nincs rossz ize vagy illata.
2009. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sehogy:Pen is probaltam:Pbar az en parom szereti az en puncim izet szagat is...amikor szajjal elegit ki akkor tegyetek ra tejszinhabot meg engedjetek el a fantaziatokat;)
2009. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál kávét, ne dohányozz. Igyál édes italokat.
2009. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
2009. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

állítólag ugyanattól, mint a sperma. ananász például.

meg előtte a furdés tényleg jó, meg pamutbugyi, ami jól szellőzik, ne fülledjen be.

ha nem szereti a parod, nyugodtan izesitheted likorrel, tejszinhabbal, stb, amit szeret :)

2009. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2009. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akkor szeretem a punci illatát és ízét, ha csak sima vízzel van mosva!
2009. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!