Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy a szép haj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a szép haj váltja ki belőlem a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
Talán túlzottan imádom a fiatal nők gyönyörű hosszú haját (természetest, nem festett), főként akkor izgulok fel, ha nagyon tetszik a haja valakinek. Hatalmas vágyam kerekedik, hogy mindent kipróbálhassak vele: beletúrni, fésülni, megmosni, megszagolni, nyalogatni... stb. Mindig a haj az első, amit megnézek egy nőn. Nincs még valaki hasonló helyzetben ezzel?
2009. jan. 4. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális:) Engem is felizgatnak a gyönyörű hajú nők(bár azért a hajukat nem nyalogatnám:D) Nekem is eszembe jut hogy milyen jó lenne bele túrni meg felizgat hogyha előttem lenne és simizném meg minden:D Ez olyan hogy mások a csajok ciciét nézik először, minket ez is nagyon izgat. Ennyi az egész;)
2009. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan nekem is volt már hogy megláttam egy jó seggü hasszabb(Nem hosszú,hanem hosszabb)hajú pasit és úgy beletúrtam volna:D De hogy öszinte legyek a fésülés volt az utolsó amire gondoltam ;)

Azt nem tudom mennyire normális bár én még nem hallottam róla!Talán jön nálam okosabb!

De van egy ötletem!Menj fodrásznak!:)Csak ne mutasd ki "mennyire is" élvezed!

2009. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szép haj a szexuális fetisizmus körébe tartozik. és nem baj!
2009. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Várjatok csak!!!


Lehet én értettem félre!De a kérdezö nem a szép hajú lányokra izgul vagy esetleg az tetszik neki!Hanem a szép hajra!Fésülni,nyalogatni,megmosni szeretné nem a szép haj tulajdonosával szerelmeskedni!

Engem személy szerint elriasztna a dolog lehet!


2.-ik

2009. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgató, ha pasi fésüli, megmossa, csavargatja a hajm. és neki is nagyon izgató! FÉTIS :)
2009. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok, hogy legalább nem gondoltátok, hogy nem vagyok normális. Egyébként tényleg olyan fetisizmus a dolog...
2009. jan. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!