Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Folyamatosan nedves vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan nedves vagyok, ha a baratommal vagyok, es ezt nagyon cikinek tartom . Nagyon jo pasi, es mindig kivanom, mit tehetek ez ellen? Mert ez igy eleg gaz.

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki szerintem. Legalább nincs gond a szexnél. Én tisztasági betéttel oldom meg, ha már attól is felizgulok, hogy a párom mellettem van :)
2009. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki.

Eszméletlenül izgatni fogja a dolog, növeli az önbizalmát, hízik a mája és jobban meg fog becsülni. Ráadásul lehet, hogy ő meg állandóan kíván.

2009. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, ez csak annyit jelent, hogy vonzódsz hozzá! Az lenne a baj, ha nem így lenne. Semmi ciki nincs ebben, ez természetes!
2009. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna ez gáz, nem értem? Csak arról van szó hogy kívánod a barátod, de ez egyáltalán nem baj, sőt! Sok nő van akinek pont az a gondja hogy nem tud benedvesedni, hidd el szívesen cserélnének veled. A barátod sem hiszem hogy panaszkodik emiatt, inkább izgatónak találja hogy így be vagy indulva.
2009. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek ez egy jo dolog?
2009. jan. 4. 14:38
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Feküdj le vele.
2009. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire.

Élvezetes lesz vele a szex.

2009. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy jó dolog, szerintem ezt nem sokan mondhatják el magukról! Örülj neki!
2009. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ezzel én is így vagyok!Olyan érdekes,hogy mikor megyek ki wc-re az egész bugyim tiszta nedves...

2009. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezzel semmi gond!! Ezt ne vedd cikinek, nem gáz!!!!!!

Mondd el a pasidnak, hogy így vagy, és csak mint az előttem mondókhoz csatlakozom növeled az önbizalmát, és hát így jobb a szex is!!!

Sok Sikert!

Üdv. Edina

2009. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!