Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kérlek nyugtassatok meg hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek nyugtassatok meg hogy csak túlgondolok mindent. A barátommal majdnem 2 hete kipróbáltuk a szexet, de abbahagytuk pár perc után mert ugye kellemetlen volt. Az elejétől a végéig gumival csináltuk, de ma 2 napja késik ??

Figyelt kérdés

Már annyira aggódok, hogy lehet ez miatt késik? (19 éves vagyok)

Nem ment el a gumiba, max 2cm amíg feltudta helyezni utána abbahagytuk.



2024. jan. 9. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Ohh nagylány, ne aggódj, nem vagy terhes. Saját magad megnyugtatására pisilj egy 4dl-es bögrébe. Csinálj egy 5000-esből egy csónakot, tedd a bögre pisibe, közben mondd el háromszor, hogy gumival elélvezés nélkül 2cm-es rövid behatolással nem lehetek terhes. Ha ez idő alatt nem süllyed el a csónak, vedd ki a pénzcsónakot, hajtogasd szét és vegyél egy terhestesztet. De szerintem felesleges a teszt.😩
2024. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Stressz...
2024. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Óóóóó b.átok meg idáig süllyed a magyar oktatás :(

NEM vagy terhes! S ne parázz már rá annyira mert el fogja venni a szex örömét.

2024. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valóban megjött😂
2024. jan. 9. 14:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Együtt örülünk😩😩😩
2024. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De kár, akkor lehetne egy újabb Novák elődünk..
2024. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!