Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lányba beleélvez egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányba beleélvez egy srác, és nem fürdik meg a lány rögtön akkor elkaphat valami fertözést tölem?

Figyelt kérdés
Meg mikor illik lefürdenie mert az én csajom aktus után nem fürdik le nem is törüli meg magát papirzsepivel sem! Normális ez az állapot?
2009. jan. 3. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
először tanulj meg normálisan írni aztán lehet, hogy válaszolok rá
2009. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te azonnal elmész lefürdeni amint beleélveztél valakibe? A te farkad nem lesz összekenve hüvelyváladékkal és ondóval?


Semmilyen fertőzést nem kaphat el, az ondó steril.


Ha zavar, mocskosnak tartod, akkor beszéljétek meg, mond neki, hogy tisztálkodjon.


Én imádom az illatát pár óra múlva. A legjobb érezni kettőnk élvezetét benne. Mindig kedvem lesz megismételni.

2009. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aktus előtt WC mind a kettőtöknek, majd zuhany (akár tekinthető előjátéknak is hogy segítetek egymásnak), utána ugyanez ismételve.

Kérd meg a bnődet, hogy tegye meg.

2009. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok az előttem szólokhoz. ez eléggé furcsa kérdés.

Partner csak akkor kaphat mástól fertőzést, ha pl.: AIDS.es, vagy más betegsége van... de itt nem erről van szó. Beszéld meg a barátnődel, hogy legalább törölje meg magát, és ennyi!

Üdv. Edina

2009. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
boccsi és azzal mi van mert nekem sajnos elöjéték közben rámjön a pisilés és kikell mennem !! Nagyon ciki !! Azt szoktam csinálni hogy a csapnál egy kicsit lemosom !! De amikor a kocsiba volt orális szex akkor is kikellet mennem , és ott nem tudtam megmosni !!! ez gáz??,
2009. jan. 3. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:
jó hogy ennyien irto k köszi sokat segitetek és szerintem nem én vagyok ezzel igy egyedül !!
2009. jan. 3. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
úristen, ne legyél már ennyire félös...szerintem ez az autós csöppet sem gáz...aktus után meg megtörlitek magatokat azt szevasz
2009. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de én undorodom ahogyan a nemi szervéböl folyik ki , és végig a fenekén... olyan hányingeremtámad ,,, Gáz ez ????
2009. jan. 3. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
hát elég fura, hogy undorodsz tőle. sok pasinak az is egy izgató élmény, látvány, hogy látja ahogyan a spermája folyik le nő mellén, fenekén, vagy bármijén :)
2009. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pl ha orálissan elégit ki és utána csókolozunk akkor semmi undorom nincs !!
2009. jan. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!