Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy férfi kollégám,aki már többször próbálkozott be nálam szavakkal. 3x-4x vissza utasítottam,de most megígértem neki, hogy lesz köztünk valami. Azért mondtam neki igent, mert féltem, hogy ki fognak rúgni,mert ő hozott ide a munkahelyre. Mit tegyek?

Régebben le tiltott, mert vissza utasítottam és bunkón viselkedett velem....


2023. dec. 5. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor egyszerűen nem fekszel le vele. Egyébként nem létezik nálatok HR osztály? Ott illik ezeket jelenteni attól független, hogy ő ajánlott e be téged vagy sem. N
2023. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megélhetési prostituált akarsz lenni, vagy mi?

Egyébként ha ezért lennél kirúgva meg feljelentést is tehetszm

2023. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szinte mindig vele kell dolgoznom 🙁....
2023. dec. 5. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy leszbi vagy! ;)
2023. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor sem értené meg.
2023. dec. 5. 18:11
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez zaklatás. Ha nem akarsz dugni vele, hárítani kell és egyértelműen! Ha nem elég, jelenteni főnöknek...
2023. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben dugnék vele... Legyél a kis munkahelyi cafkája! Jó dolog, nekem is volt már. 😁
2023. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmiképpen ne menj bele, mert csak zsarolni fog, és soha se lesz vége. Ha alapból aláz, később se lesz másként, viszont csak jobban kiszolgáltatott leszel, több dologgal tud alázni.


Ennyi erővel mondj fel, vállalj más munkát, de ha szexelsz csak azért hogy dolgozhass, az rosszabb, mintha prosti lennél, mert balek is leszel azok legalább magáért a pénzért csinálják, nem azért, hogy dolgozhassanak.


Esetleg készíts bizonyítékot, mondd meg neki, rajta hogy nem akarsz tőle semmit, hagyjon békén, és arról, hogy szexuálisan zaklat, és mondd meg neki, ha nem hagy békén, fel fogod jelenteni. Persze ne áruld el, hogy felvételt készítesz, bízza csak el magát. Aztán jelentsd fel, kérj távolságtartásit, és akkor megszabadulsz tőle.


És mielőtt lelkifurdalásod lenne, gondolj arra, hogy nem a két szép szemedért segített az állásügyben, hanem azért, hogy szexelhessen veled. Hát nem úgy alakul a dolog, ahogy akarta, Istenkém.

2023. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt már a próbaidőd, és nem akarsz, ne feküdj le vele, és mentsd el az üzeneteket. Engem kimondatlanul azért távolítottak el persze okokat gyártva egy állásból, mert a közvetlen felettesemnek is tetszett a kolleganőm, akivel egyszerre kerültünk oda, és a szeretőm lett. Az elején direkt együtt osztottak be minket, és hétvégére, és olyan feladatokra, amit más nem végzett volna el, így hozott minket össze a helyzet. Aztán őt is, engem is mondvacsinált indokokkal elküldtek, és ugyan három évig tartott a pereskedés, de mivel határozott idejű szerződésünk volt egy évi keresetünket elnyertük, ráadásul a közvetlen felettesem is meghallgatták, és a bírónő nagyon képben volt, mert a harmadik percben utalt rá, hogy az igazat mondja, és hogy ugyan nem bizonyítható, de ne titkolja, hogy a volt kolleganőm hidegen hagyja, egyszerre küldtek el minket, és a figyelmeztetéseinket is egy nap kivételével hasonló időpontban írták. Nem értem, egy ilyen pasinak mi a vonzó abban, ha kényszerítéssel kap meg egy nőt, mennyire lesz őszinte az a kapcsolat? Nekem is volt, hogy egy beosztottam megtetszett, picit próbálkoztam is, de világossá tette, hogy ő nem akar semmit, de a pozíciómmal nem éltem vissza. Sajnos tudom milyen, bár nem Magyarországon történt, milyen, ha a főnökasszonyom szivat, volt egy párom, akivel egy munkahelyen dolgoztunk, és mindig úgy alakult a beosztás, hogy az esti műszakban ő korán végzett, nekem meg sokáig kellett maradnom, de rendszeresen, a nő nem akart tőlem semmit, csak élvezte hogy a pasiknak parancsolgathat. Beszélgetésekből elcsípte az infót, hogy mi a szabadságunk utolsó napján éjjel érkezünk csak a nyaralásból, és csupán "kedvességből" másnap délelőtt egy négy órás munkára beosztott. Szóval ne hagyd magad!
2023. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még akkor se, ha amúgy kívánnám. Ilyen esetben a házi nyúlra nem lövünk házi vadász puskája elé nem állunk szabály hatványozottan érvényesül, ha már te magad is megírtad, hogy nem tisztel, aláz, mert nem szexeltél vele. Szerinted később mi lesz, ha végkép nem akarsz vele szexelni?! Annál jobban fog alázni, és már magadtól fogsz elmenekülni, a munkahelyről, de az is kevés lesz.


Tehát feljelented szexuális zakatásért, és távolságtartásit kérsz. - legalábbis én a helyedben ezt tenném. A nyilvánosságot utálják a legjobban az ilyen férgek.

2023. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!