Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sexhez a fitymát csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexhez a fitymát csak a makkról kell lehúzni, vagy ameddig megy?

Figyelt kérdés
légyszi ne b*tok a kérdés miatt azért van ez a honlap ,hogy kérdéseket tegyenek fel.
2009. jan. 3. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted hogy ameddig megy?

a makknál sokkal tovább nem megy le, úgyhogy a kérdést sem értem :) pontosíthattál volna mire is gondolsz

2009. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐŐŐŐŐŐ igazából szerintem tök mindegy ... ha áll a dákesz nagyon már nem tudod lehúzni a bőrt ki van ez találva EVOLUCIÓ
2009. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell húzni, az magától teszi a dolgát. Legkésőbb, ha berakod a lányba. Gondold el, a bálnák milyen gondban lennének, ha kézzel kéne lehúzni a bőrt.
2009. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nekem csakúgy magától nemjön le... lehet hogy valami bajom van?
2009. jan. 3. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:

mi az h nem jön le magától? egyébként csak addig tod lehúzni amig a bőr engedi mert ha tovább huznád asszem 1 darabig utána nem használnád. ha nem jön le az azért is lehet mert fitymaszükületed van (de akkor kézzel sem lehetne simán hátrahuzni) vagy még /mennyi idős vagy?/

vagy még nem is próbáltad élesben.(nővel)

2009. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem probáltam még élesben. azért kérdezem.

És amikor bennvan akkor annak mozognia kell föl le a makkomon vagy felhuzva kell maradnia?

2009. jan. 3. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
az attol függ. nem mindenkinek kell folyamatosan mozognia a fitymájának. van olyan haverom akinek ha felizgul folyamatosan hátramegy és ugy is marad. de igen elméletileg annak magától kell mozognia. De ha ilyen alap kérdésekre megijedsz le lehet vonni a következtetést h nem vagy tul idős:)
2009. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lecseszésnek szántam válaszomat. de nézz a dolgoknak utána több ilyen oldal van, ahol ezeket a dolgokat részletesen kifejtik.
2009. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat. amúgy tényleg nem vagyok túl idős.
2009. jan. 4. 10:52
 10/11 anonim ***** válasza:
szivesen ha segített. megkérdezhetem h mennyi idös v? ha nem akarod nyilvánosan lécci küld el a privát e-mailomra
2009. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!