Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek fitymaszűkülete van az...

Akinek fitymaszűkülete van az nyugalmi állapotban sem tudja lehúzni a fitymát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen szűk. Van aki nem tudja :)
2010. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nyugalmi állapotban feltudom húzni, ilyen félmerevben is de amikor merev akkor már nehezemre esik? Milyen súlyos fitymaszűkület ez? 13 éves vagyok amúgy, és valahol azt olvastam hogy később lazább lesz a bőr és ilyen korban gyakori. Szerintetek?:/
2010. aug. 23. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nem lehetett ,de sokat húzogattam és meggyógyult
2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mikor 13 voltam, kb. nekem is úgy lehetett mint neked, de most már nagyon laza (a sok rángatás xD)
2010. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és most vagyok 14 :D
2010. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezvolt, és megkellett műteni :S Nem nagy műtét, max 20-30perc volt, és altatni sem kellett, semmi durva, utána 3-4 nap pihenés, aztán 2-3 hét és már jobban nézett ki ;) Nekem kitágították a fitymám, és meghosszabbították a fitymaféket, bár szerintem nem eléggé :D majd kiderül, ha oda jutok ;) Szerintem beszélj szüleiddel, és menyj el urológushoz
2010. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező (és kedves utolsó): csak óvatosan az urológusokkal, sajnos sokan egyből körülmetélni akarják az összes férfit, akit meglátnak, engem körülmetéltek és nagyon póruljártam :(

Kiszáradt makk, ami foltos, mintha beteg lennék... egyre rosszabb az évek alatt... kérges tapintású... nagyon gáz

Ha meg merevedésem van, akkor meg feszül, mert bőrhíd van az ócska sebészmunka (mészárosmunka) miatt :(


2010 van, vannak civilizált módszerek, ezekkel kell próbálkozni, de az orvosok egy jó része csak és kizárólag a körülmetélésben hisz. Nem jó kipróbálni, mert nem jó. Utána nehéz bármit is csinálni :(

2010. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van, a teljes körülmetéléstől óvakodjatok, az nem gyógyítás, hanem barbarizmus. Kiszárad a makk sokaknál és egyáltalán nem viccből van ott az előbőr... ahogy semmi se viccből nőtt az emberre


Nekem is nagyon rossz lett az eredménye és már nem tudom visszacsinálni :(

2010. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!