Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy kicsit zavar, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit zavar, hogy a péniszem kicsit sem szabályos kör alakú..Mit lehet ezzel kezdeni? Lányok volt már dolgotok ilyennel és ha igen mit szóltatok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy kicsit zavar, hogy a péniszem kicsit sem szabályos kör alakú, mármint úgy hogy a szélessége az 4.2 cm (tolómérővel megmértem:)), viszont a kerülete kb 12.5 cm, szóval ha szabályos kör lenne az átmérőnek 3.9nek kellene lenne kb. Ez azt eredményezi, hogy a szélessége és a,hát jobb szót nem tudok, vastagsága között elég nagy eltérés van. Van rá valami módszer, hogy szabályosabb kör legyen? Nem is írom, hogy a hülye válaszokkal kíméljenek, mert úgyis lesz...

És még az érdekelne, hogy a lányok mit szólnak az ilyen alakhoz? Érzik rendesen magukban vagy nem izgat így olyan helyeket amitől jó lenne?

És nem, nem tizenéves vagyok, és nem kell azzal sem jönni, hogy mindegy mekkora, csak tudd használni, mert ez nem méretes kérdés, nem akarok nagyobbat, a méreteket csak azért írtam le, hogy el lehessen képzelni milyen alakja van:P

Köszönöm a válaszokat előre is.


2009. jan. 2. 10:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te nem vagy 100-as. tolómérővel méregeted magad? ha van barátnőd, akkor kérdezd meg tőle. Bár azt hiszem, ha lenne barátnőd, nem kérdezgetnél ilyeneket. ja, és ne izgulj még bekerülhetsz a rekordok könyvébe a négyzet alakú "kukiddal"!!!
2009. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy fiam, de nagyon :D
2009. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hiszem el hogy valaki ennyit foglalkozzon nem tizenéves létére ráadásul a faszával...marhára gyerekes vagy...mintha én egésznap a mellemet méregetném..
2009. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy nem szabályos használj fakockát :D
2009. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
szabályos kör? OO az gáz.. szerintem valami hengerszerűségnek kéne lennie.. nemde?
2009. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

CSak szólok,h senkinek sem köralakú a pénisze!

Íme egy átlag pénisz:

[link]

2009. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
mekkora baromság xD
2009. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Fogd satuba, amíg hengeralakú nem lesz!
2009. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Bocs, csak vicces volt. Szóval én már próbáltam vagy huszat, szóval tuti, hogy a pénisz nem henger alakú.

De az nem stimmel a kérdésben, hogy neked egyszerűbb volt a megmérni a kerületet és osztani pível, mint egy mozdulattal másfelől is megmárniaz átmérőt, ha már kezedben volt a tolómérő??? Ennyire kockafejű vagy?

2009. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Látom a térgeometria nem az erősséged..Elég furcsán néznék rád,ha egy szabályos kör lenne a farkad. A közösülést jelentősen megnehezitené:-D
2009. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!