Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy kicsit zavar, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit zavar, hogy a péniszem kicsit sem szabályos kör alakú..Mit lehet ezzel kezdeni? Lányok volt már dolgotok ilyennel és ha igen mit szóltatok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy kicsit zavar, hogy a péniszem kicsit sem szabályos kör alakú, mármint úgy hogy a szélessége az 4.2 cm (tolómérővel megmértem:)), viszont a kerülete kb 12.5 cm, szóval ha szabályos kör lenne az átmérőnek 3.9nek kellene lenne kb. Ez azt eredményezi, hogy a szélessége és a,hát jobb szót nem tudok, vastagsága között elég nagy eltérés van. Van rá valami módszer, hogy szabályosabb kör legyen? Nem is írom, hogy a hülye válaszokkal kíméljenek, mert úgyis lesz...

És még az érdekelne, hogy a lányok mit szólnak az ilyen alakhoz? Érzik rendesen magukban vagy nem izgat így olyan helyeket amitől jó lenne?

És nem, nem tizenéves vagyok, és nem kell azzal sem jönni, hogy mindegy mekkora, csak tudd használni, mert ez nem méretes kérdés, nem akarok nagyobbat, a méreteket csak azért írtam le, hogy el lehessen képzelni milyen alakja van:P

Köszönöm a válaszokat előre is.


2009. jan. 2. 10:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

örülök,hogy ez a legnagyobb gondod:D

sztem a lányoknak ugyanolyan élvezetet lehet csinálni egy nem szabályos pénisszel,sztem nincs is teljesen szabályos..az én páromé se az:)

2009. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nagyon izgalmas lehet, hogy nem szabályos:)
2009. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kisöcsém, a puding próbája az evés. Ha lesz barátnőd, próbáld ki magabiztosan, mást úgy sem tehetsz, levágni, átszabni nem lehet. Ha ezen görcsölsz, az pedig végkép nem segít.
2009. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
felszínt és térfogatot nem számolsz ?? :D:D röhejes komolyan mondom nektek pasiknak hogy mennyi problémátok van :D:D de télleg ...
2009. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kisöcsém? Mondtam, hogy nem tízenéves vagyok...és ki van próbálva már elég régóta, barátnőm is van, és neki jó. Összesen annyi érdekelt, hogy mivel minden nő más, másnak mi a véleménye. Gyakorlatban viszont nem akarom kipróbálni mással, mert nem tesz ilyet az ember ha szerelmes...

A felszín, térfogatos válaszolónak meg csak annyit, hogy haha tényleg vicces, hogy így megmértem, persze az már egyáltalán nem érdekli, hogy csak a kérdés kedvéért csináltam, mert precíz ember vagyok, elkönyveli magában, hogy minden nap ezzel szórakozok, biztos van kis konyhai mérlegem is, hogy a súlyát mérjem...a többieknek köszi a választ

2009. jan. 2. 11:05
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
elképzeltem ahogy ül az ágyon, tolómérővel, vonalzóval, colstokkal, notesszel, ceruzával, számológéppel és letolt nadrággal.. mókás kép.
2009. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a felszín térfogatos vagyok !! csak azért írtam mert felesleges dolgokkal foglalkozol !! szerinted ha egy csaj rá nézz megmondja hogy hoppá ennyi és ennyivel eltér a péniszed!! mert NEM !! és egy nem tízen éves hapsi nem kérdez ilyet mert ha már volt nővel dolga és az meg van vele elégedve ilyen kérdést nem tesz fel csak ennyi ...
2009. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Had gratuláljak kisöcsém. Tőlünk kérdezed, hogy jó a fütykösöd, mikor talán a barátnőd 1 picit jobban képben van? Szerinted mit tudunk mi a farkadról, amit ő nem? Minek írsz felesleges kérdéseket?

A lányoknak meg üzenem, hogy igen, minket ez ennyire foglalkoztat. Pont annyira, mint téged, hogy nagy-e a segged, elég nagy-e a melled, van-e strihád és hasonlók. Úgyhogy légyszi, nem beszólni, én is méregettem annak idején. :D

2009. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
ha már a farkatokat nem mindig tudjátok használni legalább mérni tudtok :d
2009. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Láttam már egy pár farkat de egyik sem volt teljesen szabályos. Hülyén is nézne ki szerintem :D Ne görcsölj ezen.
2009. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!