Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kaptál már rajta valakit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál már rajta valakit a szexen vagy masztizáson?

Figyelt kérdés
ha igen akkor kit? kínos volt? észrevette?:D
2009. jan. 2. 06:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem csak 6-8 évesek akadnak ki, ha szüleiket rajtakapják! Én 18 vok, és legalább annyira kiborulnék, mint 10 éve! A saját szüleit senki nem tudja/akarja elképzelni akció közben:P Általában mindenki arra jut, hogy én csak úgy lettem...
2009. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimet én is kb 10 éves koromban. Elég megrázó volt. De amúgy nem okozott nagy gondot, lehet emiatt is lettem valamilyen szinten nyitott szexuálisan,(csak nőkkel, tehát nem úgy nyitott:D). Azóta is van, hogy hallom, nem mondom hogy szeretem hallani, de nincs bajom vele, emberek, és a világ legjobb dolgát csinálják. Én is művelem rendesen, őket szeretem is hát éljek abban a tudatban hogy nem, ők nem? Minek?


Engem kaptak már rajta hokizáson(többször is:D), meg szex közben is, a hokis először gáz volt, aztán anyám elbeszélgetett velem hogy ez tök normális, nincs ezzel semmi gond. Szóval ilyen téren egyáltalán nem vagyunk prűdek és ez sztem nagyon jó. A szexes nem zavart, plusz izgalom volt úgy csinálni hogy akármikor rajtakaphatnak, rajta is kaptak, de aztán befejeztük:)

2009. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem nagymamám rajta kapott... benézett az ablakon, de akkor észre se vettem. Amikor kimentem a szobámból, nagyon ingerült volt, kiabált, de nem mondta, hogy miért. Aztán leesett, hogy úr isten, kicsit el van húzva a függöny. Hát azt hittem ott süllyedek el szégyenemben :D
2009. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!