Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kaptál már rajta valakit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál már rajta valakit a szexen vagy masztizáson?

Figyelt kérdés
ha igen akkor kit? kínos volt? észrevette?:D
2009. jan. 2. 06:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%
igen,magamat masztizáson......és nem volt cikixDDDD
2009. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már volt egyszer ez a kérdés, nem is olyan régen.

Amúgy engem már igen, rajtakaptak szex közben, kétszer is:D A másodiknál már nagyjából immunissá váltam rá. Az elsőnél viszont kis hiján a föld alá sűllyedtem.

2009. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kérdés az,hogy te kaptál-e rajta már valaki, nem az, hogy téged.


Én a feleségemet. Hát más lett a vége. Nem egyedül ment el:P

2009. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szobatársaimat :-), sőt, szexen is :-)
2009. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen :D hugomhoz nyitottam be, azt hivén hogy egyedül van..hát éppen a pasiján lovagolt, én meg csak álltam az ajtóban és bambultam ki a fejemből :D aztán gyorsan hátramenetbe kapcsoltam és kiiszkoltam.. :D de hála égnek úgy el voltak foglalva egymással,hogy észre sem vették a dolgot :))
2009. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
igen a koterba 3-an vagyunk a szobába és mind a kettejüket rajtkaptam masztizáson...
2009. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A szobatársam úgy szexelt, h én közben a szobában aludtam, csak közben felébredtem... és közbe bejött a másik szobatárs is, de akkor sem hagyták abba, amúgy lányszoba, a pasija azt mondta, h részeg volt...
2009. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
A szüleimhez nyitottam be kb. 5-6 éves koromban és lehet akkor készült a hugim. :D Persze akkor nem tudtam még egészen mi történik, de nagyon kibuktam és gyorsan kimentem a szobából, szüleim nem vettek észre. :D
2009. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Apámék baráti körében történt még évekkel ezelőtt, hogy egy 12-13 éves lány rányitott a szüleire, és totál sokkot kapott...azért abban korban szerintem ez már nem természetes. Egy olyan 6-8éves fejel még sokkoló lehet.


Egyszer történt, hogy jöttem haza hajnal 1 körül, és nlunk úgy van, hogy az én szobámba a szüleim szobáján keresztül tudok eljutni...szóval jöttem be szép lassan benyitok (ahogy azt egy nem józan pillanatban el lehet képzelni) Szal kábé kivágtam az ajtót, na anyám akkor felült...apám magára rántotta a paplant és gyorsan átkapcsolt valami sportcsatornára :D

Nem volt gyenge, faterom utána bejött és nekem szegezett egy iylen kérdést:

"Te nem szoktál kopogni?"

Én meg mondtam neki:

"Hajnal egykor osonva jövök haza a kocsmából, majd fogok neked kopogni. Neked eszedbe jutott volna kopogni?"

Hát nagyon csöndben volt szegény :D ez kb egy fél éve történt de nagyon durva volt XD (17/f)

2009. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyámat masztizáson és engem szex közben anyám :) Majd elsüllyedtem...Később kiderült, hogy mégis úgy tűnik, nem esett le neki mit látott, mert még mindig szűznek hisz :)
2009. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!