Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom engem szeret orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom engem szeret orálisan kielégiteni,és én ezt szeretem is,de úgy érzem,hogy én is kéne őt de mégse szeretném...ezt ő is tudja, és azt mondja,hogy nem baj.Én is csináljam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom akkor nem kell....de en igy rosszúl érzem magam,hogy ő csinálja én meg nem...Mit tegyek?Haggyam,hogy ú csinálja és én ne csináljam vagy mi?:(
2009. jan. 1. 23:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
14évesen alig vártam,hogy nagyobb legyek és kipróbálhassam,de most semmi kedvem hozzá.De szarul érzem magam,mert én ugy érzem,hogy a pasimnak ez rossz.Ő azt mondja hogy nem de én úgy érzem...De remélem legközelebb majd megmerem csinálni...:D
2009. jan. 1. 23:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor csinald, amikor kedved van. ne viszonzaskepp, kezdemenyezz te, hidd el, orulni fog neki nagyon, akkor is, ha nem csinalod sokaig!

fujd le egy kis tejszinhabbal, azt nyalogasd le rola, vagy tegyel ra egy kis krémlikort.. és csak addig csinald, amig elvezed.


ne torodj azokkal, akik beszolnak, 29 eves vagyok, en 18 voltam, amikor osszejottem a ferjemmel, es az elso idokben en sem szerettem, aztan teljesen magamtol kezdtem el, ugy, hogy senki sem eroltetett, es nem is viszonzasibol csinaltam.


nem kell rogton fejest ugrani, szep fokozatosan eleg, ha raerzel, ne stresszelj miatta, es foleg ne legyen lelkiismeret furdalasod!


(es most lehet lepontozni, hiaba kapom el a parom naponta akar tobbszor is egy kis oralis kenyeztetesre, nem szulettem ugy, hogy szerettem, es igenis ido kellett, amig rajottem, hogy nekem ez jó, es elvezem. de ha "rameroszakoljak", meg lelkiismereti kerdest csinalok belole, tuti nem imadnam ugy, mint most)

2009. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem akarod és a párod sem problémázik, ne csináld. Inkább ne csináld, minthogy undorral csináld, mert azt a párod sem élvezné.

Viszont minden pasi imádja, ha szájjal kényeztetik, de ezt gondolom te is tudod.

Az elején én is ódzkodtam tőle, hogy csináljam. Viszont a párom csinálni akarta nekem, de nem engedtem, mert nem tartottam fairnek így. Tisztáztam magamban, hogy mi az oka, amiért nem szeretném csinálni. Az oka az volt, hogy undorítónak tartom, hogy a számban menjen el (le lehet pontozni :D). Ezt elmondtam a páromnak, aki nem hurrogott le és nem erőltette a dolgot. Mivel nem kényszerített és tudtam, hogy mennyire élvezné, ezért kipróbáltam, de nem engedtem, hogy a számban menjen el. Olyannyira élvezi, hogy azóta sem tudok lekattanni róla. Ma már tök természetes, hogy így kényeztetem, még ha továbbra sem engedem, hogy a számban menjen el. Felizgat, hogy élvezi, ettől én is jól érzem magam, és szívesen is csinálom. Eljutottunk oda is, hogy 1-2x a számban ment el zuhanyzás közben. Így (vízzel keveredik az ondó, nem nyelem le, csak egyszerűen a vízzel kifolyatom a számból)le tudom győzni az undort. Szal nagyon sokat számít, hogy a párod nem erőlteti. Próbálj meg rájönni, mi az, amiért nem akarod csinálni.


Le lehet pontozni.

2009. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted ne csináld, azt mondta nem haragszik!Semmi baj nincs!Szerencsére egy megértő pasit találtál!
2009. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem akarja erőltetni, mert szeret téged! Beszéld meg vele, hogy még kérsz egy kis időt. Ha azért nem csinálod mert félsz az egésztől, akkor kérd meg hogy segítsen! Hidd el, nagyon szívesen fog segíteni. Sőt, ha nem tudod hogy csináld, csak egyszerűen csinálod, abból sem lesz semmi gond, mert már maga az, hogy csinálod neki, nagyon jó!Értékelni fogja! Ne félj tőle!!!! Újdonság! Nyugi, senki sem úgy született, hogy tudta hogyan kell.

Én még megfogni is szégyenlős voltam anno...:D

2009. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!