Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom engem szeret orálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom engem szeret orálisan kielégiteni,és én ezt szeretem is,de úgy érzem,hogy én is kéne őt de mégse szeretném...ezt ő is tudja, és azt mondja,hogy nem baj.Én is csináljam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom akkor nem kell....de en igy rosszúl érzem magam,hogy ő csinálja én meg nem...Mit tegyek?Haggyam,hogy ú csinálja és én ne csináljam vagy mi?:(
2009. jan. 1. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem csinálod? A legtöbb érettebb nő szereti, érdekes, hogy az orál ellenesek 90%-a sosem csinálta, vagy csak azáért, hogy utána úgy fujjolhasson, hogy mondhassa, ő már próbálta.
2009. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld ki,nagyon jó dolog,és nagy örömet okozol vele a barátodnak:-) ha nem tetszik maximum nem cisnáljátok többet,a párod is azt mondta nem baj!
2009. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha ő azt mondja nem igényli és te nem bírod csinálni akkor nem kell.

Ennyi.

2009. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Azt nem írtad hány évesek vagytok, mert az is fontos lehet. Mert ha túl fiatalok akkor érhető és akkor azt mondanám, hogy nem vagy még érett az ilyen dolgokra. De ha mégsem így van, akkor annyit kérdeznék, hogy miért nem szeretnéd neki csinálni? Úgy értem, hogy az intim szaga undorít vagy maga a tudat? És még annyit, hogy szerelmes vagy belé? És mióta vagytok együtt?

2009. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Mert mitől félsz?:$

Viszonozd a kedvességét, te is szeretnéd csak valamitől félsz...

Ha az ízétől próbáld meg először gumival:$

Sok sikert!:)

2009. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De én megpróbáltam de...mert én nem vagyok orál ellenes,csak úgy,hogy én csinálom...nem tudom...nekem nem igazán jon be...
2009. jan. 1. 23:43
 7/15 A kérdező kommentje:
én 16 a pasi meg 18 és egy éve vagyunk egyutt.nem rég feküdtunk ke egymással előszőr(nekem ez volt az első)...de nem a szaga hanem "maga a tudat" de nem tudom miért...úgy nem jön,hogy csináljam.És nagyon szeretem ŐT!
2009. jan. 1. 23:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd szerintem, ha nem érzel rá vágyat. Izgasd kézzel, az is nagyon jó tud lenni, csak használj sok síkosítót, és a mennyekben fogja érezni magát. Ráadásul kézzel nem okozol fájdalmat sem véletlenül.

Egy jó kézimunka többet ér egy rossz és kedvetlen orálnál. Csak olyat csináljatok, amihez mindkettőtöknek kedve van :-)

2009. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerntem az orálhoz meg kell érni lelkileg. Adj magadnak időt.

Lehet, hogy pár év múlva nem tudnak majd róla leszedni :)

2009. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszadó vagyok. Lehet az is, hogy még fiatal vagy hozzá. Amikor én voltam 16, én sem nagyon szerettem csinálni, de aztán belejöttem és megszerettem. Lehet nem éreztél még rá a "ritmusára" és arra, hogy hogyan is kell csinálni.

Na de a lényeg, hogy ha nem akarod, akkor ne csináld! Sokkal rosszabb ha erőlteted magaddal a dolgot! Majd ha úgy érzed akarod csak akkor csináld! A barátod rendesnek tűnik, ahogy leírtad és megérti! Addig is csináld neki kézzel! És tényleg sok síkosítóval! Remélem sikerül!:)

2009. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!