Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatnám, hogy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálhatnám, hogy jó legyen nekem?

Figyelt kérdés
MELYIK A LEGJOBB HELYZET MIKOR A CSIKLÓMAT INGERELHETEM AMIKOR A BARÁTOMMAL VOK?ÚGY GONDOLOM H NE Ú CSINÁLJA NEKEM HANEM ÉN MAGAMNAK DE ÚGY H HOZZÁ DÖRGÖLŐDZÖK.VAN VMI PÓZ VAGY ÖTLET?MÉG HA NEM IS SZEXELÜNK AKKOR TUDTOK VMI ÖTLETET ADNI?VAGY TI H SZOKTÁTOK?
2008. dec. 31. 15:08
 1/9 anonim válasza:
100%
Először tanulj meg írni, fogalmazni magyarul. Aztán majd a többi kialakul.
2008. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy hány éves vagy. 8-9?
2008. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem értem mi bajotok és mért nem lehet normálisan válaszolni!Amúgy 16!
2008. dec. 31. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A párodhoz dörgölőzni a csiklóddal lovagló pózban tudsz leginkább. Magad izgatni pl. kutyában, háttal ülsz rá, oldalatokon fekszetek, a párod mögötted. Számtalan lehetőség van.
2008. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Jah és itt körülnézhetsz:

[link]


(utolsó voltam)

2008. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadtul nincsen értelme a feltett kérdésnek! De megpróbálok válaszolni arra ahogy én értelmeztem: a problémád az, hogy petting közben szeretnéd ha a barátod izgatna téged de úgy hogy közben te hozzáférj a csiklódhoz...nos ez kb úgy valósítható meg ha a hüvelynyílásodat izgatja a péniszével..de úgy, hogy nem hatol beléd...így megvalósítható. Ez csak egy tipp, de arra amit írtál nekem sajna nincs több. Sry ha nem tudtam segíteni, de azért megpróbáltam. További szép napot és kellemes szilvesztert :)
2008. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az előttem szólóhoz (oda írta, hogy nem szexelnek)
2008. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, csak írásjelek nélkül nehéz kibogozni a szöveget, így elkerülte a figyelmem, hogy csak petting van. A fogalmazásra is odafigyelhetnél!
2008. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM HISZEM H EZ SZÁMÍT MERT HOGY MEG N LEHET ÉRTENI EZT SOHA ROSSZÚL VAN ÍRVA.
2009. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!