Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal összesen négyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összesen négyszer voltunk együtt, 2féle óvszert használtunk. Vajon mi történt a többivel, hova lett?

Figyelt kérdés
Hármasával árulják őket, tehát rövid számolással arra jutottam hogy kettőnek kéne maradnia. azonban a múltkor már egymásra voltunk gerjedve, amikor észrevettük hogy elfogyott. hol lehet a többi? van okom féltékenykedni? vagy egyszerűen csak hülye vagyok és mindent túldramatizálok? (ő 26 éves tapasztalt pasi, nincs szüksége arra hogy maszturbálás közben próbálgassa egyedül az óvszereket, fél éve csak én vagyok neki, elvileg.)
2008. dec. 30. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk már volt ilyen helyzet...megkérdeztem h miért hiányzik belőle,de megnyugtatott, h csak egy haverjának adott belőle.
2008. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyan de csak a haverjának adott belőle...ne aggódj és sztem csak semmi féltékenység...bízz benne :)
2008. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1x csak kopogott vki....hát az egyik ismerőse jött, és kért 1et, mert neki elfogyott, és a bnője meg fent volt náluk...úgyhogy nyugi, bizti van vmi más magyarázata
2008. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!