Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal összesen négyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összesen négyszer voltunk együtt, 2féle óvszert használtunk. Vajon mi történt a többivel, hova lett?

Figyelt kérdés
Hármasával árulják őket, tehát rövid számolással arra jutottam hogy kettőnek kéne maradnia. azonban a múltkor már egymásra voltunk gerjedve, amikor észrevettük hogy elfogyott. hol lehet a többi? van okom féltékenykedni? vagy egyszerűen csak hülye vagyok és mindent túldramatizálok? (ő 26 éves tapasztalt pasi, nincs szüksége arra hogy maszturbálás közben próbálgassa egyedül az óvszereket, fél éve csak én vagyok neki, elvileg.)
2008. dec. 30. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van testvére?
2008. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lánytestvére, aki még idősebb és nem volt pasival.
2008. dec. 30. 01:13
 3/13 A kérdező kommentje:
akarommondani évekóta nem volt pasival.
2008. dec. 30. 01:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Jah akk nem tom... mert mi is így voltunk h vettünk 10db-t és mikor az elsőt elhasználtuk volna akkor már csak 4 db. volt és egyből én is a legrosszabra gondoltam de aztán kiderült h az öccse elvitte őket"jetszani" xD

Am. sz.tem az a tuti h megkérdezed a barátodat!

Vagy az is lehet h csak véletlenül elkeverte máshova...bárkivel megeshet! :)

1. válaszoló

Dotti :D

2008. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaidat.. én ezt nem merem megkérdezni.. naiv vagyok (vagyinkábbcsak szerelmes - vagy mindkettő) és aztgondolom hogy biztosan kisegítette valamelyik haverját aki épp nagybajban volt.
2008. dec. 30. 01:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle nyugodtan. Téged úgyis foglalkoztat ez, akkor meg minek kerülgetni. Mikor elkezdtem nemi életet élni nálam pl előfordult, hogy kibontottam egyet-egyet csak úgy mert még elég új volt és izgalmas. Utána meg már természetesen nem csomagoltam vissza, hogy majd felhasználom. :D
2008. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez is aranyos.. de neki ez nem újdonság (:
2008. dec. 30. 02:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beszélnél vele és nem egyből komplikálnál? :P
2008. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj, fél év az elég soknak számít. A két félnek, mindent meg kellene beszélnie egymással, ami zavarja a másikat... Téged ez zavar, tehát kérdezd meg! De ne úgy, hogy... a többi óvszert haveroknak adtad vagy valami, hanem normálisan, ergo ne adj semmilyen 'ötletet' Neki.

Tisztázd le Vele ezt a dolgot, mert csak benned van... és így nem jó.


Nani

2008. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Havernak adott belőle, a lánytestvér az az alamuszi nyuszi nagyot ugrik típus, mégiscsak jó önkielégítésnél az óvszer (más feeling, de tényleg :)), kint volt a kocsiban, otthon van, nálatok van.

Válogass. Még mindig biztos maradt ki lehetőség.

2008. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!