Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ahhoz amikor a bnőtök nálatok alszik és az éjszaka kellős közepén felébreszt és azt mondja, hogy szexelni/szeretkezni akar?

Figyelt kérdés

Mérgesek vagytok olyankor vagy fülig érő mosollyal benne lennétek?

Tapasztalatokat szívesen meghallgatok és lányok válaszát is várom :)


2008. dec. 29. 23:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
hangulatfüggő, nyilván az esetek 90%ában azt mondanám hogy naná, de mondjuk ha hullafáradtan hajnal egykor feküdtem le és felébresztenél mondjuk 4kor biztos a másik oldalamra fordulnék. Viszont ha már csinálsz valamit akkor csináld jól. Kutyapózban ereszkedj fölé, fogd be a száját, és ha kinyitotta a szemét, akkor súgj valamit a fülébe. Na ez az aminek semmilyen körülmények közt nem tudnék nemet mondani! :)
2008. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden pasi lelkesedik az ötletért. Pl én már párszor bepróbálkoztam az éjszaka közepén a pasimnál, de mindig elhajtott.. :( éjjel csak aludni szeret..
2008. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Látom azért a srácok nagy részének bejön :) Persze mondjuk, ha egy elég fárasztó nap után kelteném föl a kedvesem, alap hogy nem örülne neki :) Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még ;)
2008. dec. 30. 18:40
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a párom nekem mondaná ezt, és nagyon fáradt lennék, akkor addig nem történne semmi, amíg nem is tesz érte. Vagyis ha elkezd simogatni, puszilgatni, és szép lassan rátér más dolgokra is, és én is izgalmi állapotba kerülök, nem fogom ellökni magamtól. De a párom is azt mondta, hogy attól függ, hogy mennyire álmos. Nyilvánvalóan nem ugrunk rá egyből a másikra, főleg mivel még kómásak vagyunk :D
2008. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
attol függ h menyire vagyok fáradt de ha akármien fáradt lennék és az nem nem sexeltünk akkor nem mondanék nemet ez 100%:D
2008. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Nálunk ez soxor előfordul!:)Én szeretem az ilyen spontán szituációkat!Majd alszom 70 évesen:).Rövid az élet,jó esetben van 40-50 nyaram,telem tavaszom,őszöm amit élveznem kell!!Éjjel-nappal!!:))
2008. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne! Engem mát ébresztett fel a nejem egy hajnali furujaszólóval... És nem ettől lett csendháboritás, hanem ami utána történt...
2009. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
valoszinüleg azt válaszolnám h ne huzd az idöt
2009. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Na az en parom nem tud olyan faradt lenni,hogy nemet mondjon,eleg ha odaer a kezem,s mar all:)
2009. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jajj... az enyém már a gondolattól is áll...Egy akár középkoru ember egy Puncinak tud eggyálltalán ellenállni?!Bárcsak az összes barátnőm ien lett volna!!!
2009. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!