Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ahhoz amikor a bnőtök nálatok alszik és az éjszaka kellős közepén felébreszt és azt mondja, hogy szexelni/szeretkezni akar?

Figyelt kérdés

Mérgesek vagytok olyankor vagy fülig érő mosollyal benne lennétek?

Tapasztalatokat szívesen meghallgatok és lányok válaszát is várom :)


2008. dec. 29. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádom az ilyen spontán dolgokat, csak nem sokan merik őket meglépni. Szóval felőlem jöhet éjszaka, bármikor :)
2008. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez változó...nálunk legalább is! Attól függ milyen hangulatban aludtunk el! :)

(lány vagyok)

2008. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
97%
Sajnos nem minden pasinak jön be.
2008. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
A párom erre azt mondta: "hajrá!" azaz ő benne lenne ;)
2008. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem próbáltuk, de szerintem nem lenne elragadtatva az ötlettől a párom és nem is jönne össze. Még napközben is annyira fáradt, hogy nincs teljes merevedése, nemhogy alvásból ébresszem fel...
2008. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Huu az én párom tuti benne lenne:P am én is:P
2008. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok (: és szerintem (hacsak nem egy iszonyatfárasztó nap éjszakán jut eszedbe) a pasik nagyrésze örömmel fogadja. de ne mondd neki, csak kezdd el simogatni meg csókolgatni. meg fog őrülni. szerintem.
2008. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

hát, ha felrázná valaki legszebb álmából a pasit, nem biztos, hogy repesne az örömtől :D

viszont nem kell feltétlenül felébreszteni - én álmában hozzá szoktam dörgölőzni kifli pózban, és addig helyezkedek, hogy végül félálomban szeretkezünk :P

2008. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Boldogan :)


Ő is örült, mikor én kezdeményeztem ugyanezt (csak én közben aludtam :D)

2008. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát én azt a dolgot ki nem hagynám.még szép hogy benne lennék:)
2008. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!