Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a pasimnak minden reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimnak minden reggel feláll, az mit is jelent valójában?

Figyelt kérdés

Csak hétköznapi merevedése minden reggel,vagy ennyire kiván,ennyire odavan értem hogy ha már reggel felébred is első gondolata az h mennyire kiván?:D (Mert elmondása szerint így van,de én nnem igen hiszem el h MINDEN REGGEL!!)

Másoknak is szokott igy lenni minden reggel?Átlagos dolog reggelente vagy télleg az én hatásom?


2008. dec. 29. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Figyuzz kiscsillag. Igazából tök mindegy h mitől áll, áll és kész. Mert igazából soha nem tudod megtudni erre a választ. Örülj h nem azt mondta h ez csak reggeli, hanem inkább bókolt neked!!! Áll, az a lényeg, ha van kedved hozzá kezd vele valamit, és nem ilyeneken agyalj!!
2008. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam :F
2009. jan. 1. 19:33
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát ma már áll, és TE is ottvagy!, akkor egy reggeli gyors numera! Hidd el nem fog tovább állni!

Egyébként, egy régi mondás szerint a hajnali merevedést bűn kihasználatlanul hagyni!!!

2009. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként sok embernek van, de ha állandóan van akkor az valamilyen szexuális kielégítetlenséget jelent. Nem a menetek száma számít, hanem a minőség, milyen fusztrációi vannak az embernek. Sokszor áll nekem is, de nem mindig. Nem nagyon kell vele törődni, ha van kivel ki kell használni, ha meg nincs rá idő akkor se gáz, mert egy jó álmos ébredésen el is múlik hamar.
2009. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy amikor a pasi felébred, akkor nemi hormon szabadul fel(nem tudom pontosan mi a neve),és ettől van neki merevedése.
2009. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!