Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a pasimnak minden reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimnak minden reggel feláll, az mit is jelent valójában?

Figyelt kérdés

Csak hétköznapi merevedése minden reggel,vagy ennyire kiván,ennyire odavan értem hogy ha már reggel felébred is első gondolata az h mennyire kiván?:D (Mert elmondása szerint így van,de én nnem igen hiszem el h MINDEN REGGEL!!)

Másoknak is szokott igy lenni minden reggel?Átlagos dolog reggelente vagy télleg az én hatásom?


2008. dec. 29. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is ez van ha nem kap meg este :D:D De tudni kell hogy fiúk 90% általában álló pénisszel ébrednek... ez egy reakció de te is ráteszel egy lapáttal :D
2008. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majdhogynem mindenkinek áll reggel. Nem a te hatásod. Ha azt mondja, hogy a te hatásod akkor a hinni akarásodat kihasználva kedveskedik neked ezzel.
2008. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egészséged...
2008. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
egészséges* elnézést :)
2008. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak minden reggel áll már ébredés előtt. Szal a legkevésbé sem én vagyok az oka. Ez a természetes. A párod csak imponálni akar, azért mondja, hogy miattad áll fel.
2008. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nah igen, nekem nincs barátnőm, mégis minden reggel feláll :)
2008. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
de kár h nem vagyok pasi :)
2008. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják reggeli merevedésnek. Hihetetlen menbnyire nincsenek tisztában a nők a férfi dolgokkal. :P

Persze mi csak egyszer felejtsünk el egy dátumot. :D

2008. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
na azért az utolsó válaszadó helyében elgondolkodnék, mennyire is vagyok én tisztába a nő működésével, még mielőtt leoltok valakit:P
2008. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Na, lehet lehurrogni! Az öregkor akkor kezdődik, ha a hajnali merevedés deréknál kezdődik.

Tehát ez természetes, Én is férfiből vagyok... Hidd el, este 3 menet lefekvés előtt... már nem látok el a tv-ig... de reggel ugy ébredek 45 évesen! mintha 10 éve nem láttam volna puncit!!!Ez egy természetes dolok a ffiaknál, és már elnézést: de nem biztos hogy hajnalban pont az élete párjával álmodott...Sztem a lányok-nők nqagy többsége is ugy ébred reggel hogy nedves a bugyija, de nem biztos hogy a mellette fekvő szuszogó ebmertől lett lucskos a Punci!!!

2008. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!