Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mostanában a barátom fantiázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a barátom fantiáziáját nagyon izgatja az anál szex... Ki akarom probálni de félek. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
CSak hát én valahogy nem tudom el képzelni ezt az egészet mert ha ugye berakja akkor nem lesz ingerem hogy nekem wc re kell menemm??? mert ettöl félek a legjobban:S
2008. dec. 29. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nagywc-zés után csináljátok. Ha még mindig tartasz tőle, hogy bekakilsz (ami kizárt), alkalmazz beöntést az aktus előtt.

Nálam bevált ez a módszer: A pettingek során fokozatosan szoktasd hozzá a tested az érzéshez. Szerintem hasznos volna orális szex során kísérleteznetek. Izgasson hátul is a párod orál közben. Először próbálkozzon egy újjal. Később már többel is lehet. Eközben gyakorolhatsz, hogyan lazulj el. Egy idő után megszokod az érzést, nagyjából tudod, hogy mire kell számítanod és nem fogsz annyira tartani a szex ezen fajtájától.


Az aktus előtt izgasson a párod valahogyan, mielőtt betenné. Nem baj, ha orgazmusod is van, mert úgy még kevésbé érzed az esetleges kellemetlenségeket. Ujjaival játsszon el a gát környékén is. Húzzon a párod gumit, tegyen rá bőven síkosítót. Behatoláskor izgassa a csiklódat (vagy te magad) és az aktus során is végig. Figyelj rá, hogy tudatosan ellazítsd az izmaid. Ha görcsölsz, fájni fog és kellemetlen lesz. A lényeg, hogy ne erőltessétek, a párod legyen nagyon figyelmes, mert különben rossz emléked lesz és végleg elmegy a kedved tőle.

2008. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igenigen, ahogy az előttem válaszoló irta.

annyival egésziteném ki, hogy hogy fokozatosan helyezze beléd, centiméterről centiméterre és lassan. így egészen biztos, hogy nem fog fájni.

2008. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Sztem nem normális az anál szex, én soha nem próbálnám ki, abszolút nem higénikus, és sztem gusztustalan h oda rakja ahol "az" jön ki. Gondold meg jól h belemész-e ilyenbe. Ez a személyes véleményem.
2008. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok! Eleinte én is nagyon gusztustalannak tartottam...mostanra viszont alig bírok ki egy szexuális együttlétet anál nélkül. Nagyon élvezem!!! És alig 10 perc alatt hatalmas orgazmusom lesz.

Hidd el, nincs ebbe semmi rosz...csak használjatok óvszert, így tuti nem kap el semmi fertőzést a Párod!

2008. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben egyetértek az előttem felszólalókkal. Wc és esetleg beöntés előtte (wc elég szokott lenni és a beöntés kicsit macera:-))), használjatok óvszert, sikosítót, és csak nagyon lassan a behatoláskor, mert ha hirtelen próbálja a pasid az nagyon fájhat. Van aki perverznek tartja, szerintem nem az, ha mindketten akarjátok, akkor szerintem érdemes kipróbálni. Van aki szereti, van aki utálja, meg kell tapasztalni. ( én szeretem :-)))
2009. jan. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!