Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyit vártok egy új kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vártok egy új kapcsolatban a szexszel?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok a barátom 22,lassan 1 hónapja leszünk együtt,de már nagyon kívánom őt,le szeretnék vele feküdni.Korai lenne még?
2008. dec. 29. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem korai.
2008. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem korai! Nyugodtan feküdjetek le, nem vagytok már olyan gyerekek, hogy több hónapon keresztül húzzátok a dolgot! Ha úgy érzed minden jó, akkor hajrá! :)
2008. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Hát nem tudom...Én 1év után feküdtem le a barátommal.De én akkor megmondtam neki hogy csak akkor lesz ha én is szeretném.Persze szerettem volna előbb is , de nem éreztem úgy magam,hogy készen állok rá.S Ő megvárt.Sztem még 1honap az amugy is korai lenne.Nekem az idősebb bnőim is azt tanácsolták hogy legalább 3-4hónapot várjak vele.De ezt neked kell eldöntened!!!!!!!!!!
2008. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 hónap után, már jöhet a szex. :)
2008. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ok, hogy kívánod, végülis készen állsz, de azért gondold meg, meddig tudnád még húzni a dolgot, és nem-e érné meg egy kis várakozás, hogy különlegesebbé tegye! Persze nem muszáj, de nekem nagyon jó volt, hogy vártam előtte, és mikor már tényleg nem bírtam tovább, akkor végre megkaptam. A pasinak is értékesebb leszel úgy...
2008. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Amúgy nem ő lenne az első,az előző párommal fél évet vártam,de ő első volt.De most már nem szeretnék ennyit várni,szerintem nem is bírnánk ki :)
2008. dec. 29. 20:49
 7/9 anonim válasza:
100%

Szerintem elvileg nincs akadálya, miért is ne, ha mindkettőtöknek jó?!

A védekezésről ne feledkezzetek el!

2008. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha mar nem vagy szuz, akkor nyugodtan, elsonel persze mindenki var honapokat, de most mire varnatok.
2008. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első párommal 1 év után feküdtem le, a másodikkal első nap... Ez azután is változó volt. Szerintem ahogy érzed, de csak akkor ha biztos vagy benne. Sok szerencsét.
2009. jan. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!