Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kihagyott lehetőség/ lehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott lehetőség/ lehetőségek. Mesélnétek ilyen eseteket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor már úgy tűnt minden jól alakult. És szex lesz a dologból. Ám mégis meggondoltad magad, vagy hát közbejött valami.

Mi történt? Miért gondoltad meg magad, vagy mi jött közbe? Hány évesek voltatok ekkor? S mi lett azután?



2023. márc. 31. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább olyan kihagyott lehetőségeim voltak amikor a csaj vevő lett volna dolgokra, de nem éltem vele szándékosan.


Sok kamusba is futottam aki előadta így-úgy amúgy akar dolgokat, de amikor a találkozóra terelődött a szó, akkor eltűnt (ebből ugye nem mind csaj volt, esélyes több kamus faxi).


Olyan volt amikor valakivel tartósabbat szerettünk volna, de végül egyszeri lett csak, mert mégsem passzoltak annyira a dolgok közöttünk szex téren.


Volt eset amikor addig húztam a találkát (nem értem rá), hogy végül a csaj eltűnt.

2023. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szekus vagyok mellékállásban, egyszer az egyik kocsmánál (egy tök józan, csinos) csaj lépett oda, hogy zaklatja az exe, szeretne a cégünktől védelmet (az éjszakai élet a profilunk, tehát nem a DM-es kosárszedő öregek vagyunk), és a szemembe mondta, hogy konkrétan engem akar. Én idióta barom, megköszöntem, és mondtam neki, hogy vegye fel a kapcsolatot a céggel, kérjen engem, és eljöttem. Mai napig bánom, hogy lehettem ekkora birka. 27 lehettem.
2023. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezt az első esetet nem értem 1- es : "Nekem inkább olyan kihagyott lehetőségeim voltak amikor a csaj vevő lett volna dolgokra, de nem éltem vele szándékosan."

Miért? az ember élne szokott lehetőségekkel... az hogy te szándékosan nem éltél vele.. mi volt ennek az oka ?

2023. márc. 31. 12:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként fogdostam egy srácnak de nem mertem továbblépni.

Később szophattam volna, de végül nem mentem el...

2023. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4- es egyszer majdcsak lesz bátorságod is...
2023. márc. 31. 12:21
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Egy 16 éves fiatal lányt hagytam ki ,47 évesen! Én hülye...
2023. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 -os szerintem jól tetted. Még a végén lecsuktak volna
2023. márc. 31. 12:54
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
#7! 16 éves miatt miért csuknák le? 14 év a beleegyezési korhatár. Ha nincs erőszak akkor jogilag semmi gond!
2023. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még gimis koromban volt egy hittanos csapat, haverok, haver-csajok. Érettségi után is még összejárogattunk néha. Egyszer egy közös program alkalmával páran nálam aludtak, egy csaj nagyon rámenős volt, mondtam neki, hogy csak mellettem van hely az én ágyamban közös takaróval. Kicsit féltem is tőle, hogy mi van ha komoly kapcsolatot akar, ráadásul még én is szűz voltam. Szerintem ő is. Végül aludni nem igazán tudtam, folyamatosan állt a farkam, néha "alvás közben" "véletlenül" rátettem a kezem a mellére, ő meg "nem vette észre". Mai fejjel már megdugnám. 18-20 között lehettünk kb, nem emlékszem pontosan.


Kicsit később, immár nem szűzen, aktuális barátnőmmel és exbarátnőmmel (az ex még szűz volt, és ők ketten is barinők voltak, kb 16 évesek) feküdtünk egymás mellett az ágyban. A barátnőmmel elkezdtünk pettingelni. Én rátettem a barátnőm kezét az exem cicijére és az ő kezével símogattam. Kezdtünk begerjedni, mikor az exem felpattant és kiment a szobából, mi meg nem erőltettük. Utána megbeszéltük a barátnőmmel, hogy ő is nagyon benne lett volna, dehát ez nem jött össze.

2023. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem egy barátom anyját fűzni.

Először mondta, hogy baromira nem kellene, de láttam rajta, hogy tetszik neki, szal tovább pimaszkodtam és kezdte venni a lapot.

Egyszer aztán megint átmentem, hogy udvaroljak neki és az lett a vége, hogy megállt előttem és mondta, hogy jó, legyen, de mit fognak ehhez szólni mások!?

Annyi dolgom lett volna, hogy elmondjam neki, hogy nem kell az orrára kötni másoknak és már dughattam is volna.

Természetesen elkezdtem hablatyolni és elszállt a bátorság is.

Legközelebb meg totál leoffolt a balfszkodás miatt, amit előzőleg műveltem.

Elbsztsm.

2023. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!