Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi jó nektek abban, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi jó nektek abban, ha kinyaltok egy lányt!? Milyen ott lent? Nem undi, hogy rossz ízű? Vagy milyen ize van!?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem kényeztetni a barátnőmet... mikor már kicsit benedvesedik, akkor elkezdem nyalni-falni, nincs is annál jobb mikor a (most kicsit nyers leszek) forró, nedves, kopasz puncihoz hozzáérek a nyelvemmel, és már keze-lába remeg... ;) XD
2008. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Én pl. nem tudnám (ha lenne) b.nőmet ki****-ni egyszerűen undorodom! (Rem nem gáz)
2008. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

utolsó válaszolónak:

ha nem vagy szerelmes valakibe,akkor teljesen máshogy állsz a dologhoz...

2008. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én el sem tudom képzelni oral nélkül a sexet! Hogy én undorodjak egy feltárulkozó Puncitól? Na ez lehetetlen!!!!A JóIsten nem alkotott annál jobbat és szebbet!!! Te, aki undorodsz: vajon ien undorral adod a barátnőd szájába a farkad is? Volt már egy-két ellenkező előjellel irt kérdés is. Ott az volt as kérdés, hogy a csajcsi nem akar szopni, de a fiutól ezt elvárja! Kaptam is hideget meleget is. Mert a lánynak azt javasolták, ha nem akar szopni, hát ne tegye! Sztem ez kölcsönös... Nálunk ez elő ne4m fordulhatna hogy csak az egyik csinálja!!!!
2008. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Huhuhúúúú... Én már csak ha rá gondolok, beindul a nyálterlemésem!!! komolyan!

Meg az se ritka, hogy olyan nagy beleéléssel csinálom, hogy már folyik a nyál és a puncinedv mindenfelé, és az egész arcom olyan már... Egyszerűen fantasztikus! Egész nap azt csinálnám, ha lehetne! De egyszer a barátnőm is belefárad az élvezetekbe és én sem bírom tovább :D

2008. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádok puncit nyalni, nem lehet vele betelni, persze ha vevő rá a hölgy!
2010. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!