Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi jó nektek abban, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi jó nektek abban, ha kinyaltok egy lányt!? Milyen ott lent? Nem undi, hogy rossz ízű? Vagy milyen ize van!?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
54%

Ehhez én még hozzá tennék egy kérdést, ha nem gond.

Szóval a pasik jobban szeretik ha nyalás előtt letusolok, vagy elegendő a szokásos esti fürdés?

2008. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na igen! Légyszi fiúk, mindent erről! :) Kiváncsi vagyok, hogy a berátom mit érezhet, de nem merem megkérdezni,mert lehet h negatív véleménye van, az meg nagyon gááz! :$
2008. dec. 28. 17:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az a jó benne, hogy látom, hogy örömet okozok a páromnak. Egyébként sztem jó íze van, kicsit savanykás, de kellemes :) Persze tisztálkodás nem árt, de nem kell közvetlenül előtte, ha nem futottál végig előtte egy maratont, akkor jó íze van :D
2008. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, legyen tiszta, de amúgy jó, mert a lánynak jó és a kedvesünkért mindent. Olyan mint ha a lányok szájjal elégítenek ki minket, gondolom. :)
2008. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Áhhhh, én imádom! Teljesen rá vagyok kattanva! Mikor megérzem az illatát azonnal feláll és egész nap nyalnám!


Nehéz ezt megfogalmazni, de egyszerűen teljesen rá vagyok kattanva és izgat. Minél többet kapok belőle, annál többet akarok. Mikor elélvez, akkor imádom kiszívni a nedveket, a világ legédesebb és legfinomabb dolga!


De ez nálam már fétisizmus és rajnogás. :)


Az átlag pasinál egyébként van egy fajta vonzalom csakúgy mint nálam, legfeljebb nem ennyire erős, ill. az is benne van, hogy a nőnek is jó ez és ezzel örömet szerez.


De én ha megérzem a punci illatát, akkor már alig bírom visszatartani magam, hogy ne essek neki.


És vagyunk még így páran.


Egyébként hogy mióta fürdött vagy nem fürdött nem számít. A nagyon tiszta szappanillatot nem szeretem, 24 órán belül meg azért minden nő meg szokott fürdeni vagy lemossa magát ott lent, így nem lehet nagy gond.

2008. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is legfőképp azért csinálom, mert a barátnőm élvezi, és mert ő is nagyon jól csinálja nekem! Az az igazság hogy én csak akkor szeretem ha előtte lezuhanyzott, mert akkor érzem a friss punci és a tusfürdő illatát. Úgy nagyon élvezem. De mondjuk mikor a barátnőm azelőtt nap este fürdött és délelőtt suliba volt és délután kerülünk ágyba, akkor érezni rajta kicsit az izzadtságot, kellemetlen íze, szaga van, szóval és megbeszéltem a barátnőmmel hogy szex előtt mindig zuhanyozzunk le:P
2008. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon vonzódom hozzá. Végtelenül felizgat, hogy a legintimebb testrészét kényeztetem a számmal és a nyelvemmel. Csak a szeméremajkakat képes vagyok percekig szopogatni..imádok belenyalni, az illatát, az ízét.. ha meglátom/érzem már kőkemény vagyok!

Tisztálkodást illetően: bizonyos időközönként minden higiénikus nő fürdik...szóval felesleges előtte, kivéve ha sport tevékenységet folytattál, egész nap rohangáltál stb. Sajnos találkoztam már pisitől kicsípett puncival (egyébként nagyon igényes nőnél) és az nagyon nagyon kiábrándító és undorító.

2008. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is ezzel semmi baj. Mondjuk én lány vagyok, de én is jobban szeretem ha egy hosszú nap után inkább előbb lezuhanyzunk, aztán kerül sor ilyenekre. Nem csak a lányoknak van ilyen jellegzetes "szaguk", a pasiknak is, ami egy bizonyos fogik izgató, de ahogy az előttem szóló is mondta, egész napos "stressz" után, már nem biztos hogy az izgató kifejezés klappol rá. Megaztán én is sokkal jobban érzem magam, ha frissen kerülök a párom karmai közé :)

Ezt simán meglehet beszélni, sőt ha annyira egymásnak esnétek már a közös zuhanyzás még jó előjáték is lehet. Mindig is kiakartam próbálni az orált zuhany közben, a sors hülye fintora, hogy eddig még nem jött össze, no de ami késik nem múlik. :P

2008. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Szerintem a világ legjobb dolga mikor kinyalsz egy puncit.
2008. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En el sem tudnam kepzelni azt hogy ne zuhanyozzak agyba bujas elott.Aztan hogy lesz nyalas vagy nem az majd eldol ott helyben.
2008. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!