Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexmániás vagyok! De a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmániás vagyok! De a barátom nem hajlandó velem lefeküdni amikor én akarom, csak ha neki támad hozzá kedve! Mit tegyek hogy kivánjon és hogy csináljak neki kedvet hozzá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztald ki a gyenge pontjait, mi az amire beindul és provokáld azokkal. Minden férfinak van ilyen.
2008. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neki nem kell előjáték...
2008. dec. 28. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele, hogy neked erre szükséged van és kérdezd meg hogy miért ilyen..ne mindig csak azlegyen amit ő akar
2008. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem előjátékra gondoltam. Minden pasinak van valami gyenge pontja.


Én pl. szeretem ha a csajom kihívóan akár k*rvásan viselkedik velem (de csak velem). Illetve vannak bizonyos ruhadarabok amikért megőrülök. Ezekkel mindig el lehetett venni az eszemet. Sokszor akkor is, amikor nem is volt hozzá kedvem.


Ismerd ki a férfit akivel dolgod van és aztán kegyetlenül használd ki a gyenge pontjait. Hidd el ő sem fogja bánni. :)

2008. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Srapnel ***** válasza:
46%
Dolgozz 12 órát, utazz tömegközlekedéssel napi 3 órát, utána vezess háztartást és aludj csak 6 órát. Én még nem láttam senkit, aki ezek után napi 2-3 szexért ugrált volna (hosszú távon). :)
2008. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget!

majd megpróbálom... :) már van is egy pár ötletem!!

2008. dec. 30. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia, sajnos úgy látom hasonló cipőben járunk. Ha TÉNYLEG szexmániás vagy akkor csak két lehetőséged fog végül maradni. Megcsalod, vagy megbeszéled vele az igényeidet, és ha beleegyezik akkor "legálisan" tartassz mellette másokat is. Én sajnos az első utat járom, néha 3 - 4 pasim is van mellette, + hébe hóba alkalmi együttlétek.
2009. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!