Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vezessem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a barátomat, hogy én már szeretnék úgy vele lenni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve leszünk együtt,talán most szilveszterkor lesz rá alkalom,ha ketten leszünk.Tudom,hogy titokban már ő is szeretné,de elsők lennénk egymásnak,így még tapasztalatlanok vagyunk.Mit tegyek?És mit figyeljek nála,mert nagyon hajlik arra,hogy ketten legyünk.
2008. dec. 27. 21:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Kress rá a gyakorikérdéseken a gyönyör iskolája szóra. Találsz egy pár linket, ahonnan letöltheted az oktatófilmet. Amit én töltöttem le, ahhoz társítani kell a explorert, majd engedélyezni a tartalmat és úgy tudtam lejátszani. Tök jó.
2008. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Megkeresem,tényleg nagyon köszönöm,hogy ennyien segítetek!:)
2008. dec. 27. 22:02
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Várj, így nem találsz rá. A kérdés: Milyen a hüvelyi orgazmus? Ezalatt találod a linkeket.

Az előző voltam.

2008. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!:)
2008. dec. 27. 22:13
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

1. fontos dolog: semmiképp se ittasan próbálkozzatok, mert kevésbé vagytok figyelmesek. Mondjuk ha óvszerrel védekeztek, még jobban oda kell figyelnetek (nem árt, ha előtte már gyakorolt is a párod). Másrészt meg a párodnak nagyon türelmesnek kell lennie, nem szabad semmit sem siettetnie. Minden apró rezdülésedre figyelnie kell, hogy észrevegye, ha vmi nem jó neked.


2. Ha előre megbeszélitek, hogy mikor akarjátok, ott lehet a kényszerérzet. Ennek ellenére azt tanácsolom, mindenképpen beszéljetek arról, hogy milyen elképzeléseitek vannak. Pl. hol történjen meg a dolog, milyen pózt használtok (általában misszionárius), hogyan védekeztek stb. Ez inkább azért fontos, hogy lélekben fel tudj készülni, ne érjen meglepetés. A legeslegfontosabb, hogy a védekezésre figyeljetek! A másik, hogy a párod nagyon figyeljen rád és ne erőltessen semmit.


3. Nem árt, ha már megismertétek egymás testét a pettingek során.


4. Az előjáték ne maradjon el, különben nem leszel elég nedves, és fájni fog. De akár előre beszerezhettek síkosítót is.


5. Teremtsetek nyugodt körülményeket. Halk zene, gyertyafény stb. Figyeljetek rá, hogy senki ne nyithasson rátok!


Szóval első körben úgy adhatod tudtára, hogy szeretnéd, ha megtörténne már, hogy előtte beszéltek a dologról, a vágyaitokról. Ha meg már helyzet van, az óvszer elővételével egyértelműen tudathatod a szándékaid. Másrészt meg a fülébe súghatod, mennyire kívánod, szeretnéd magadban érezni...


Nálunk spontánul történt a dolog, de előtte már volt róla szó, ki hogyan is képzeli el. Megbeszéltük hogyan védekezünk stb. Mindketten kívántuk egymást és régóta terveztük. Mondjuk nekünk nem volt nehéz a pettingből tovább lépni, mert a párom a péniszével izgatott előtte többször is és óvszert használtunk közben. Egy ilyen petting fajult el szexszé :) Egyszerűen érezte, hogy én is szeretném és megtörtént.

2008. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
20%
sehogy hívj engem :P
2008. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti hozzászólónak köszönöm!
2008. dec. 27. 22:43
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
En annak idején kaptam egy csomag ovszert a páromtol, o így probált rávezetni. Igazábol addigra már pettingeltunk, esedékes volt, hogy tovább lépjunk, o így oldotta meg, szerintem elég lazán:)Igy tudtuk, hogy innentol fogva bármikor, bármelyikunk továbbléphet:)
2008. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csinálnám a helyedben, hogy felhoznám most vmikor csak úgy a témát (akár msnen), csak annyit, hogy mennyire szereted és, hogy lassan szeretnél hozzá nagyon közel kerülni, mert te már úgy érzed, hogy felkszültél. Ne tervezzétek meg konkrétan, hogy mikor, hanem csak beszélgessetek róla nagy vonalakban. Aztán legyen nálad óvszer mindig. És amikor lesz petting és úgy érzed, hogy tényleg akarod, kérdezd meg tőle, hogy van -e nála óvszer. Érteni fogja, és mivel már előtte beszéltetek róla, hogy nemsokára megtörténhetne, ezért biztos lesz nála. De ha mégse, akkor mosolyogj, hogy nem baj, nálad van:) Aztán engedjétek el magatokat... Ha ezek után mégse úgy alakul, ahogy akartátok (túlségosan izgultok stb), akkor sincs semmi, legközelebb már csak annyit kell mondanod neki, hogy "Nem akarjuk most?". Sok sikert!:)

Még annyit mondok, ha esetleg fájna vagy nem menne olyan könnyen, rakjatok a feneked alá egy párnát, az segít. Csak lassan és ne hatoljon mélyre.

És még egy dolog, amit jegyezz meg: attól a pillanattól kezdve, hogy az ágyhoz értek, meg kell szűnnie a külvilágnak, csak egymásra gondoljatok, ne arra, hogy az xy ezt meg azt mondta. Ez nagyon fontos. Hajrá!

2008. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm!:)
2008. dec. 28. 12:38
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!