Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vezessem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a barátomat, hogy én már szeretnék úgy vele lenni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve leszünk együtt,talán most szilveszterkor lesz rá alkalom,ha ketten leszünk.Tudom,hogy titokban már ő is szeretné,de elsők lennénk egymásnak,így még tapasztalatlanok vagyunk.Mit tegyek?És mit figyeljek nála,mert nagyon hajlik arra,hogy ketten legyünk.
2008. dec. 27. 21:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem,hogy 17 évesek vagyunk.
2008. dec. 27. 21:38
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Óvszert készítsd be, ne akció közben kelljen keresni, majd amikor úgy érzed, itt az ideje, döntsd hanyatt, vetkőztesd le, (mint gondolom eddig) majd előhúzod az óvszert és:

- felhúzod neki

vagy

- megmondod neki, hogy itt az idő, óvszer a kezébe, és hagyod érvényesülni.


Gyertyafény sem árt, számodra is emlékezetesebb lesz, és talán ő is jobban veszi a lapot;)

2008. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én annyit fűznék hozzá, h ne húzd fel sztem neki:D lehet h mire észbe kap a nagy meglepinél, lelankad, és vehettek elő másik gumit..:D
2008. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hu hát oké,köszönöm:):)
2008. dec. 27. 21:48
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
hát ha te is szeretnéd... akkor egy jó kis dvd-zés puszik, csókok, egyre hevesebb :D:D és ha elkezd vetkőztetni már érezni fogod hogy akarja :D:D (gondolom volt már petting) akkor egy kis előjáték hogy TE rendesen felizgulj (ÓVSZER) és szépen lassan (megnyugszol) mert ha szorong fájni fog mert összeszorítod alul izmokat és nehezen vagy egyáltalán nem fog bemenni és rosszul sül el a dolog.... szóval neked nyugi lazítsd el magad :)
2008. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
de egyszerűen meg is mondhatod neki pl adtatok 1 más nemiszervének becenevet:P:D mittom én mondhatod neki hogy figyelj édesem :D mit szólnál hozzá ha mókuskát beengednéd az odúba vagy valami hasonló:D de pl az is jó módszer amit az előző válaszadó írt csak azért jobb ha ő is felvan rá készülve:) sztem sok sikert
2008. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye... sok csók, mosoly, nevetés... kalandozás erre-arra... tedd oda az ő kezét is... és utána szépen, lassan bontsd ki a ruhájából. Ha még mindig nem reagálna, akkor szintén lassan, látványosan vedd le a saját ruhádat is... lehet fordtva is, ha úgy szerinted jobb.

Ha reagál, és megragad, megsimogat, akkor pedig nevess, ha jól esik :-) nincs annál jobb ilyenkor...


Arra figyelj még, hogy ne váltsál hirtelen. Ha a nyugodt viselkedést szereti, akkor ne sürgesd, és ne vadulj akkor sem, ha már reagált a közeledésedre. De ne is legyél innen passzív: mozogjál te is, segíts neki, simogasd és irányítsd, ha szeretné. Segíthetsz neki keresgélni is: elsőre néha elég nehéz betalálni.


A védekezést ugye nem felejted el?

2008. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem-nem!:) és köszönök minden hozzászólást,nagyon hasznosak!
2008. dec. 27. 21:56
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

(Első válaszoló megint)


Én annó megkérdeztem: "mi lenne, ha összedugnánk, amink van" - a mókusosról jutott eszembe, ami azért csöppet jobb szöveg ;) - de nekem is bejött


A srác meg tuti nem fogja visszautasítani


(22/ffi)

2008. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Először azt akartam írni, beszéld meg vele. De rájöttem, jobb spontán, mert ha nem vagy biztos a dolgodban, így könnyen vissza tudsz lépni, és nem kínos neked, nem rossz neki. De ha előre megbeszélitek, félő, hogy knyszernek fogod érezni, azt fogod gondolni, ennyivel tartozol neki, ő készül rá és paff... Ezért aztán belemész és nem lesz jó.

Ha ott leszel, és a pillanat úgy hozza, csókkal, simogatással, vetkőztetéssel rávezeted, mit szeretnél. Venni fogja a lapot.

És CSAK akkor kezdeményezz, ha tuti biztosan akarod. Ezt tudni fogod. Egy kis félelem, izgalom megengedett, de a kétség merül fel benned, akkor majd máskor.

2008. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!