Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egyik rokonom meg akart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik rokonom meg akart erőszakolni, szerencsére azóta egyszer láttam, a nővérem ballagásán. Annak hogy meg akart erőszakolni, már 3éve. Felnőttnek, szüleimnek, és senki másnak nem mertem elmondani. Félek tőle! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha hosszú lesz!!

Megfenyegetett hogy ha elmondom bárkinek bosszút ál, és még azt is mondta hogy megöl! Mit csináljak? Rettegek tőle! Rettegek attól hogy újra megpróbálja! Nem merem még most sem elmondani senkinek! Párkapcsolatban élek, első kérdésem ahhoz fűződik, hogy ez a tragikus élményem gátolni fogja-e a szexuláis életünket ha lesz,mert hogymég szűz vagyok. A másik, hogy nemsokára nekem is itt a ballagásom, és újra eljön majd ez a rokon. Félek tőle! Nem merek vele kettesben maradni, annak idején, ballagáson, mindig egyikismerősömhöz menekültem. oda soha nem jött oda. ismétlen felnőtnek ezek miatt nem merem elmondani! mégsem bírom!segítsetek kérlek!!


2008. dec. 27. 20:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönök mindenkinek mindent!! és igen, ez hogy elmondom ballagáson, ez jó ötlet. majd a párommal kitalálunk valamit, segít nekem mindenben szerencsére. köszönök mindenkinek mindent!
2008. dec. 28. 11:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem meg a szüleidet h nem hisznek neked. Sőt, felháborít! Neked kell a sarkadra állnod! Ott van melletted a barátod, szóval ne félj! Ha esetleg felmerülne ez a téma a szüleiddel akkor állj ki az igazadért, legyél határozott, és rendíthetetlen az álláspontodban! Így kénytelenek lesznek komolyan venni téged! Ha meg közeledne ez a rokonod újra, vagy megfenyegetne, vedd elő minden bátorságodat és mondd meg neki h téged nem fenyegethet és ha kell nyilvánosan szégyenítsd meg! Nyugodtan fel is jelentheted szexuális zaklatásért! Állj ki magadért mert azt fogod észrevenni h rettegésben éled az életed! Ne hagyd magad!!!!
2008. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendben! köszönök mindent!!
2008. dec. 29. 14:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!