Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egyik rokonom meg akart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik rokonom meg akart erőszakolni, szerencsére azóta egyszer láttam, a nővérem ballagásán. Annak hogy meg akart erőszakolni, már 3éve. Felnőttnek, szüleimnek, és senki másnak nem mertem elmondani. Félek tőle! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha hosszú lesz!!

Megfenyegetett hogy ha elmondom bárkinek bosszút ál, és még azt is mondta hogy megöl! Mit csináljak? Rettegek tőle! Rettegek attól hogy újra megpróbálja! Nem merem még most sem elmondani senkinek! Párkapcsolatban élek, első kérdésem ahhoz fűződik, hogy ez a tragikus élményem gátolni fogja-e a szexuláis életünket ha lesz,mert hogymég szűz vagyok. A másik, hogy nemsokára nekem is itt a ballagásom, és újra eljön majd ez a rokon. Félek tőle! Nem merek vele kettesben maradni, annak idején, ballagáson, mindig egyikismerősömhöz menekültem. oda soha nem jött oda. ismétlen felnőtnek ezek miatt nem merem elmondani! mégsem bírom!segítsetek kérlek!!


2008. dec. 27. 20:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az kimaradt,hogy elötte már próbáltam elmondani felnőteknek, mert már elötte is próbálkozott. de senki nem hitt nekem!
2008. dec. 27. 20:58
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

első gondolatom: ha nem mersz szólni senkinek, akkor ez van... nyers dolog, lehet lepontozni, DE MÉGIS MIRE VÁRSZ? magától nem oldódik meg a helyzet, kérlek szépen ,a saját érdekedben, szólj valakinek, lehetőleg felnőttnek:S


és a többi: igen... ha ez nem kerül felszínre, nem dolgozod fel, nincs megoldása, állandó a szorongás, és igenis kihathat a szexuális életedre.. meg simán mindenféle kapcsolatodra, és az egész életedre... muszáj valamit tenni

én mindenképpen legalább a barátomnak is elmeséltem volna...ha jó a párkapcsolat mindent meg kell tudni beszélni

2008. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM HITTEK? úristen, ez szörnyű...

ha tényleg ez történt erősködj... akár azt is meglehet próbálni, h rá kell vhogy venni h olyan helyen közeledjen, ahol mások meglátják, és akkor tuti h elhiszik!!!

2008. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyedül a barátom tudja. beszéltem veleróla, de sírva fakadtam mikor mélyebben belemntünk, és ő nem eröltette tovább
2008. dec. 27. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Le kell buktatni valahogy... Nincs unokabátyád vagy vki rokonod, akiben meg tudsz bízni?
2008. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem igazán..elvesztettem minden bizalmamat a családtagokban ezek után.. főleg amikor elmondtam mit csinált, és utána közöltek hogy ő biztos nem, hülyeségeket beszélek...:(
2008. dec. 27. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán a ballagásod lenne a legjobb alkalom, hogy tegyél egy vallomást a családnak úgy, hogy ő is ott van! Ez nem a te szégyened, hanem az övé, ne szégyenkezz, ballagásodon, mikor együtt a család, talán egy pohárköszöntő alkalmával, mikro mindenki rád figyel, mondd el, hogy lehetne ez életed egyik legboldogabb napja, ha nem ülne az asztalnál az az ember, aki meg akart erőszakolni és akit szívből gyűlölsz emiatt és megfenyegetett, hogy ha elárulod, megöl. Biztos tiltakozni fog, h ő nem, meg ááá, de akkor mondd azt, hogy ha egy hajad szála is meggörbül, akkor mindenki tudni fogja, hogy ő tette és súlyos következményei lesznek! Tudom, hogy nagy bátorság kell ehhez, de beszélj barátoddal, hogy kiálljon melletted és támogasson a ballagásodon is! Szerintem a családod végre felfogja, hogy ha azon a napon, ami meglehetősen fontos nap az életedben, is erről beszélsz, akkor NEM hazudtál és talán megkapja a rokon, ami jár neki!
2008. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak teljesen igaza van, bár lehet, hogy ezt nem pont egy ilyen alkalommal kéne bejelentened.


És igen, lehetnek ettől gátlásaid, lehet bezárkózottságérzeted, és egy kicsit olyankor eltávolodhattok egymástól a pároddal, amikor arra keürlne a sor, de ezt megérti majd, hiszen tudja, hogy mi a helyzet.


És ha ez nm hinnéd el, velem ugyanez kb a helyzet, megfenyegetettség nélkül, és hál'istennek nem rokon volt az illető, de mi meg tudtuk beszélni.

És fontos, hogy akkor éppen ivott, és azért volt ez a dolog, de azóta minden tisztázódott.

Tudom, téged ez nem vígasztal, de pbáld meg átvészelni azt az időt, amíg eljön a ballagásod, és találkoznod kell vele.

Vagy legalább édesanyáddal beszéld meg, és találjatok ki valamit, úgy, hogy lehetőleg nem szól róla senkinek sem.

Biztos, hogy együtt többre mentek.

Sok sikert:)

2008. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Srapnel ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, a szüleidben nem bízhatsz? Nekik kellene elmondani. Ha nem megy, írj a Nane-nak (www.nane.hu), ott sok hasonló helyzettel foglalkoztak már, aztán biztosan okosabbat tudnak mondani, mint mi. Hosszú távon érdemes lesz majd egy pszichológust is felkeresni, aki a lelki problémáid megoldásában segíthet.
2008. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te nem mersz egy olyan pohárköszöntőt mondani, mint amit előttem írtak (mondjuk ezen nem csodálkoznék, mert áááá nagy bátorság kell hozzá), akkor mondd meg a barátodnak, hogy tegye meg helyetted... talán neki lesz ehhez elég bátorsága. Reméljük a legjobbakat!! :S
2008. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!