Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik miért nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem szeretik az, ha a csajuk másokkal is együtt van?

Figyelt kérdés
Én csakis az élvezetekröl beszélek.Én is megengedném neki hisz szeretem hogy másokkal is legyen ,csakis az élvezetek kedvéjért!Meg az gáz ha nem szeretem az óvszert?
2008. dec. 27. 15:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Használj óvszert, tabit, spirált, eseményutánit vagy bármit, de könyörgöm, akadályozd meg ezt az egészet és ne szaporodj!

Köszönöm.

2008. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%

ez nevetséges nem erről szól a szerelem hogy basszunk te de bolond vagy hallod remélem a párod ott hagy és ugy megbasznak téged hogy gyereked legyen nézhetné egyet!

Velem ezt csinálná az asszony ki is vágnám!

2008. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Te sem szereted ha pasid egy másik csajt is kefél
2008. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%
Egy éretlen kiskorú qrva vagy! Azért írom h kiskorú mert épeszű felnőtt nem gondolkodik így! Keveset tudsz te a szerelemről, kb semmit! Majd lassan észre fogod venni, amikor már nem lesz ilyen hülye felfogásod h már a kutyának sem kellesz! Gondold át az életed.
2008. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

De én szeretem a páromat,ö életem értelme.dE hát egyszer élünk.MIÉRT A PASIK AZOK DUGHATNAK AKIVEL AKARNAK?


Ők se dugnak azzal akivel akarnak. Most nincs bnőm, de mégse fekszek le minden jött menttel, és ha lesz bnőm, és megtudnám h rajtam kívül még 10 másik csávó dugja, azzonal otthagynám. Egyszerűen undorító vagy.

2008. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem ostoba! Nem kéne erőltetnie ez tény. De a kérdés, miszerint miért csak a pasiknak lehet, az jogos. Mindenki annyira álszent. Mázlista az a nő, akit soha nem csaltak még meg. Nekem qVa jó a s ex a párommal. 4éve vagyunk együtt. De elsők voltunk egymásnak. Mégis hogy kerülhetném el, hogy ne legyen kíváncsi más nőkre?? De komolyan?? Én nem akarom hogy mással legyen, de inkább mint hogy megcsaljon... Vele tervezem a jövőmet, de nem várhatom hogy ne legyen kíváncsi, hisz férfi...Erről mi a véleményetek??? Várom a priviket!
2009. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha nem baj inkább ide írok, mint privit. Nekem az erről a véleményem, hogy akkor is megalázó, ha melletted másokkal is szexel, én inkább szakítanék vele. Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, de megbeszéltük, hogy akármilyen szar, akkoris, ha ilyen helyzet lenne, hogy kiváncsiak vagyunk, akkor szólnánk a másiknak. Jobb ezt nyíltan. A legrosszabb a megcsalás, illetve ha azt mondod neki, hogy dugjon akivel akar. Akkor inkább legyünk nyíltak, mert a többi az nem elég, hogy fájdalmas, de még megalázó is. Ha mind2 félre rájön egyszer ez a kiváncsiság fóbia, és annyira nem bírnak magukkal, akkor inkább beszéljék meg, menjenek mindketten a saját útukon aztán ha tényleg volt értelme az egésznek, akkor visszatalálnak egymáshoz. És mivel mindketten bűnösök, talán megbocsátanak egymásnak. Az rosszabb, ha csak az egyik félnek jut ez az eszébe, a másik meg halálosan szerelmes. De ha vki ennyire nem bír magával, inkább szakítson, minthogy porig alázza a másikat. Inkább elviselem valahogy azt, minthogy másoktól hallom, hogy fűvel-fával csal vagy tudom, hogy úgy fekszik mellém este, hogy vmi ribi ágyából jön. De ennek nem feltétlenül kell így lennie. Nálam egy megcsalás vagy félrekefélés nem fér bele egy kapcsolatba. Akkor inkább menjünk szét és legyen mindkettőnknek ugyanannyi esélye, aztán talán egyszer még lehet közös jövőnk. De ez is csak azért van, mert az emberekre túl nagy hatásal van a környezetük, mindenhol azt látják, hogy tapasztalni kell, különben lenéznek, és senki se vagy, elfojtod a vágyaidat meg ilyenek. Aztán rájön a legtöbb, hogy semmivel se volt jobb az új partnerrel a szex, mint azzal, akit szeretett, sőt... De akkor már ők is csalódtak, és terjesztik az igét, miszerint nincs olyan, hogy első és örök szerelem, mert akkor már barom vagy, egészségtelen és elfojtod a vágyaidat. Egy normális, szerelmes és szeretetteljes, egymáshoz (szexuálisan is) illő partnerek kapcsolatában NINCS olyan vágy, amit el kéne fojtani. Meg mindenki jön azzal, hogy jaj tiniszerelem meg fiatalok még, a házas élet problémáit meg nem tudják majd együtt megoldani. Hát és akkor?? Majd kiderül úgyis, de ha amíg boldog, addig bebeszélik neki, hogy te barom, úgyis megszívod, akkor ha probléma lesz, ez lesz az első dolog ami eszébe fog jutni, Persze, hogy inkább menekül, és a jóslat be is teljesült:P Persze, most lehet mondani, hogy elvakult vagyok, meg mittudomén, és hogy úgyis rossz vége lesz. De majd meglátjuk... Az embereknek érezniük kell, hogy mikor menthetetlen egy kapcsolat, és úgy kéne saját döntéseket hozniuk, nem pedig az alapján, hogy jaj én még nem éltem ki magam. Minden élet és minden kapcsolat más. Nekem ez a véleményem, ha már így kérdezted:)
2009. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
:) Én hálás vagyok ezért a válaszért.. Sokkal jobban érzem magam!:) És igen, igazad van! Ha belém beszélik meg ő belé is persze hogy így érezzük...!
2009. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nincs mit:) Jobb ha ezt vele is tisztázod. Szerintem az ilyen fő kérdésekben kell összeillenie a két félnek elsősorban. Amúgy meg persze, hogy kiváncsi, mindenki kiváncsi, de attól, hogy tudom, hogy a legnagyobb hülyeség lenne a szerelmemet lecserélni az első idegenre, aki bejön, még nincsenek elfojtott vágyaim, szép is lenne:D Nem is ábrándozok róla, hogy milyen lenne mással. Szerintem az elfojtott vágyak ott kezdődnek, hogy vmi amit nagyon szeretnél kipróbálni, de a partnered egyszerűen nem akarja, vagy pedig nem is mondod el neki.

Annyi felfedeznivaló van a világban, amit együtt is át lehet élni!:) Az igazi kihívás az, ha küzdessz és áldozatokat hozol (és a másik is természetesen) vmiért, ami fontos, nem pedig, ha van egy rosszabb időszak, és eldobod, aztán mész egyikből a másikba, mert hát szabadság. Az sem elítélendő, aki ezt csinálja, van aki 20.ra talál vkit, aki megérdemli, van aki meg 1.re. Csak tudni kell, hogy miért érdemes harcolni, és miért nem.

2009. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

súlyos tévedésben vagy....az aki mindenkivel megdugatja magát, az élvezetek miatt, azt r*bancnak hívják nagy betükkel...a szexualitás számomra az érzelmeken alapul, és nem az élvezeteken.

szerintem egy pasi nincsa földön akinek tetszene ha mással szeretkezne a barátnője, ahogy énse szeretném.


azzal pedig hogy nem szereted a gumit nincs semmi, szedj gyógyszert...


16/F

2009. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!