Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik miért nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem szeretik az, ha a csajuk másokkal is együtt van?

Figyelt kérdés
Én csakis az élvezetekröl beszélek.Én is megengedném neki hisz szeretem hogy másokkal is legyen ,csakis az élvezetek kedvéjért!Meg az gáz ha nem szeretem az óvszert?
2008. dec. 27. 15:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz hogy nem szereted az óvszert, te vagy a gáz kislányom. Miért kéne azt szeretnem, ha a barátnőmet más dugja meg? Ha velem nem élvezi, akkor elengedem.. De ha együttvagyunk, nehogymár mással legyen... Az hogy te megengednéd, a te magán problémád...
2008. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Általában a lányok sem szeretik.

Azért, mert a szerelem az intimitásról, a bensőséges kapcsolatról szól, és az általában 2 ember közt valósítható meg, és kizárja a többit.

Nem gáz ha nem szereted az óvszert, de akkor menj el nőgyógyászhoz, és beszéld meg vele az egyéb védekezési lehetőségeket. Ha nem mégy el, akkor meg vegyél a gyógyszertárban Patentex hüvelykúpot, melyet aktus előtt 15 perccel kell elhelyezni.

2008. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
jav. felhelyezni
2008. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De azt irja le valaki de léci ,ha te tudod ,hogy ezzel örömet okozol a párodnak ,és csupán csakis szexröl van szó,érzelmekröl nem ,akkor miért nem lehet valaki mással?Kell a változatosság nem?Atól még te szeretheted a párodat,és imádhatod.Valjuk márt be olyan kapcsi ugyse létezik amiben nem lenne fére lépes
2008. dec. 27. 15:40
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Nos, ha a tablettával nincsenek gondjaid, és nem aggaszt a hormonháztartásod felborulása, meg az esetleges kihagyott tabik miatti aggályoskodás, akkor semmi gond azzal, hogy nem szereted az óvszert. Szíved joga.


Ami meg az eredeti kérdést illeti, két eset lehetséges. Vagy egyszerűen egy rendes, klasszikus monogám típusú emberke, akiből mintha egyre kevesebb lenne, vagy pedig egyszerűen csak a saját szerzeményét őrzi féltékenyen, de az ellen adott esetben nem lenne kifogása, hogy ő maga másokkal is összefeküdjön.


Viszont van egy harmadik vetület is, miszerint a férfiak általában úgy vélik, hogy a nők elítélnek minden ilyesféle egyszerre többfelé kavarást, és éppen ezért vagy maguk se próbálkoznak ilyesmivel, vagy pedig ha a nő említi meg, akkor is inkább gyanakodnak, hogy itt valami csapda lesz, és inkább rámondják, hogy "szó se róla", még ha adott esetben nem is lenne ellenükre a dolog.

2008. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Hát elég furán látod a világot. Lehetsz te a világ ri..ja , de ne várd el hogy ez még tetszen is a párodnak.A te tested. Annakadod akinek akarod csak ne sirdogálj ha egy idő után kikiáltanak a ....
2008. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te túl fiatal vagy még egy komolyabb kapcsolathoz.. vagy enm tudom, de tényleg elég hülye elképzelés h mindig mással.. akkor minek jártok? miértnem csak dugni jártok össze.. figy az élet nmecsak a szexröl szol.. ha pedig enm jo vele, nem élvezed, akkor vess véget a kapcsinak, mielőtt még elmondanád neki ezt a dolgot mert nemhinném hogy díjazná.. ha pedig a változatosságot csiped akkor pedig állj ki az út szélére..:D hajrá!
2008. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
77%
tanulj meg írni és qrva vagy!!!
2008. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De én szeretem a páromat,ö életem értelme.dE hát egyszer élünk.MIÉRT A PASIK AZOK DUGHATNAK AKIVEL AKARNAK?
2008. dec. 27. 15:48
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell bevalLani (két l, aranyom), ugyanis nincs így. Ez csak a fajtádra jellemző, hogy úgyis megcsalják a párjukat. Mégpedig pont ezért, mert akkora világ k*rvája, hogy vele ezt is meg lehet tenni. Valamint azért nem szeretik, mert egy normális, nem eltorzult érzelmekkel rendelkező ember nem tűri, hogy mással élvezkedjen a partnere. Na hát ezért.
2008. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!