Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szolis, izmos pasi vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolis, izmos pasi vagyok. Teljesen csupaszra borotválom a péniszem környéken, a hónaljamon és a fenekemnél is. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy ami neked jó, az okés, más ne érdekeljen. Találni fogsz olyan csajt akinek ez megfelel. Ha csak egy privát vélemény kell, egy ilyen pasi soha nem nyúlhatna hozzám, ha ő volna az egyetlen a földön akkor sem. Ezt nem rosszindulatból írtam, csak egy vélemény.
2008. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem szinte csak az ilyen jön be! Így tovább imádom a metroszexuális pasikat! :P
2008. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Néha én is borotválom magam, de nem szoktam túlzásba vinni. Egyrészt nem szeretek annyit tollászkodni, másrészt meg nem is a férfi dolga, hogy mindig tip-top legyen. A szolizás nekem személy szerint nőn sem tetszik, mert csak úgy néznek ki tőle, mintha a saját öreganyjuk lennének. Egy férfi szerintem attól férfias, ha erős (bár én nem sajna vagyok az), határozott, fel is tud mutatni valamit, és nem csak meghívatja magát vacsira, szóval nem a csóró típus na. És nem utolsósorban a szellemével is el tudja kápráztatni a párját, nem csak új ciővel.

De ha a párod így szereti, akkor akkor így vagy jó! :-)

2008. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igényesség, és teljesen normális dolog. És valószínűleg ugyanilyen párt keresel, vagy párod van. Így semmi gond. És énis beállok azok táborába,akiknek ez jön be.
2009. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igényesség, és teljesen normális így. És gondolom a párod is ugyanilyen beállítottságú, vagy ilyen lesz. És énis szaporítom azok táborát,akiknek ez jön be. Meg persze a szoliiii :)
2009. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
En szeretem, ha szolis, es ha teljesen csupaszra van borotvalva a nemiszer, a honalj es a segg.... csak en ezt a lanyoknal szeretem, mert fiu vagyok :D
2012. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!