Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért "pukizik" a puncim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "pukizik" a puncim szexnél, mikor kiveszik? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit buta kérdés, de engem nagyon zavar és ciki dolognak érzem. Olvastam már róla, hogy a hüvelyem izomzatával lehet a baj és, hogy erősítsem, próbáltam, de semmire sem mentem:S Emiatt elég gátlásos vagyok szex közben, mert arra gondolok, hogy úristen milyen gáz lesz a végén. Most tőlem írogathatjátok, hogy milyen gyerekes vagyok, de képzeljétek magatokat a helyembe! Cikizős kommenteket nem kérek! kösz!
2008. dec. 26. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt szétkürtöli, az csak azt bizonyítja, hogy még soha nem szexelt... A többi recskás kan majd együtt röhög vele, ezzel ők is elárulják, hogy a kezükbe rázzák minden este, szóval csak magukat égetik le vele, nem téged, nyugi.
2008. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ismételni tudnám a többieket... lehet hogy cikin hangzik, de minden "ciki" dolog azon múlik, hogy te hogy kezeled. Ha feszengsz az ágyban, hogy csak elő ne forduljon mégegyszer, előbb utóbb az egész szexuális életed egy nagy stressz lesz, ami nem jó. Keress egy állandó partnert, akit szeretsz, és akiben bízol, aztán nevessetek ezeken jót, vagy "észre se vegyétek"... :)
2008. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
nálam is volt ilyen és a volt barátommal 2 és fél hónapig voltunk együtt és mikor kicsuszott véletlen akkoris ilyen hangot adott énmeg uristen.. degáz de végülis a barátom azt mondta hogy megtörténik néha :D és ha szakitanál majd a barátoddal és ö ezt elmondaná bárkinek eléggé gáz lenne :) NEKI.:):)
2008. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz ez mindenkinek van!
2008. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Ez csak eggy miatt lehet: Élvezed a sexet!Ha nem élveznéd, ki lennél száradva, tuti nem jönnének elő ien hangok a puncidból!!!Ennek örülni kéne, nem elkeseredni!!!

Én speciel imádom mikor a Nejem cuppog!!!Mikor kihúzom pózcsere közben, természetes hogy "pukizik".

2009. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én fiu vagyok és sex közben szerintem nem igazán a hangokra vagyis arra is de inkább a mozdulatokra,az érzésekre koncentrál és arra hogy ne fájon.Szoval emiatt ne izgasd magad.és ne feküdj le füvel-fával.Azzal fküdj le akit szeretsz,meg bizol.
2009. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!