Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért "pukizik" a puncim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "pukizik" a puncim szexnél, mikor kiveszik? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit buta kérdés, de engem nagyon zavar és ciki dolognak érzem. Olvastam már róla, hogy a hüvelyem izomzatával lehet a baj és, hogy erősítsem, próbáltam, de semmire sem mentem:S Emiatt elég gátlásos vagyok szex közben, mert arra gondolok, hogy úristen milyen gáz lesz a végén. Most tőlem írogathatjátok, hogy milyen gyerekes vagyok, de képzeljétek magatokat a helyembe! Cikizős kommenteket nem kérek! kösz!
2008. dec. 26. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ugyan már...ne érezd cikinek és ne is légy emiatt gátlásos! Velem is előfordult már, én is cikinek éreztem, de a pasim egy jóízűt nevetett rajta! Azóta (nem minden nap de,) ha előfordul együtt nevetünk rajta és folytatjuk tovább! :)
2008. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkié kiadja azt a vicces hangot. A nagy "pumpálásban" :) jelentős mennyiségű levegő jut be. Ezért szokta azt a vicces hangot kiadni. Nem csak a tied, mindenkié.


Teljesen normális, ne szégyeld magad emiatt.

2008. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez azért van mert a pénisz levegőt présel beléd. Így aztán nem nagyon tudsz mit tenni ellene. Beszéld meg a partnereddel és nevessetek együtt. Hidd el a pasik nem úgy állnak a dolgokhoz, hogy: Jujj, pukiztam! Olyan undi! De ciki vagyok! *nyávogós hang xD*

Aki pasi ezt nem érti meg az meg hülye.:D Arra pedig végképp nincs orvosság.

Bocsi de tényleg csak az segít ha nem parázol.:D Nekem is ciki volt először de már nem érdekel.:)

2008. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de az a gáz, hogy nincs tartós kapcsolatom, nem fekszem össze mindenkivel, de nincs is rendszeres szexpartnerem, és azon parázok, hogy egy srác, majd bosszúból szétkürtöli és az úgy mégiscsak gáz nem?!

Amúgy köszi a válaszokat azért kezdek megnyugodni:)

2008. dec. 26. 21:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, 5 hónaposak vagyunk, de mi már észre sem vesszük, eleinte volt röhögés, de ma már nem.

Nem hinném hogy valaki ezt cikinek tartaná

2008. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha a srác szétkürtölnél, hogy havonta egyszer vér folyik a hüvelyedből és ez milyen gáz. A többi nő ugyan így működik.


Másrészt meg nem kell összefeküdni mindenkivel, csak olyannal akiben megbízol, hogy nem bánt.

2008. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egy felnott gondolkodasu ferfi tisztaban van ezzel, ezen nincs mit szetkurtolni.
2008. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nincs mit szétkürtölnie, mivel nem csak te vagy így vele, nyugi:)
2008. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk, amikor kutyapózba szexelünk akkor szokott ilyen lenni... én csak felszólalok, hogy PUNCIPUKI... és lököm élvezzük tovább a szexet. Semmi szégyelnivaló nincs ebben:)
2008. dec. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, aki ezt szétkürtöli, az a saját szegénységi bizonyítványát írja alá...nem kell ettől tartanod, természetes dolog és ezzel a (még a nem annyira) tapasztaltabb férfiak (is) tisztában vannak.
2008. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!