Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izmos, jó pasi vagyok, pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, jó pasi vagyok, pénzért szeretkezek nőkkel és férfiakkal. Így teremtettem meg az egzisztenciám és most is ebből élek. Elítélendő?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha túrod a fart, akkor igen, egyébként az az elítélendő aki megrendel téged.
2008. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Tetszett a kérdező utolsó kommentje abszolút egyetértek vele, semmi de semmi elítélendő nincs benne! Csináld csak, csináld bátran csak vigyázz magadra és vigyázz másokra, ez is egy munka amit már az ókortól kezdve űznek az emberek, én azokat ítélném el inkább ezt elítélik. Semmi rossz nincs benne ha ésszel csinálja az ember (17/f)
2008. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, viszont érthető, ha "kívülállók" idegenkednek a munkádtól. Próbálj "szakmabelivel" összejönni, pl. két vasutas is tök jó kijön, és sosem fogynak ki a témából! :-)
2008. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én valahogy ezt (ha pénzért nyújt valaki szexuális szolgáltatásokat) jobban megértem és elfogadom, mint azokat az embereket, akik puszta hobbiból, szórakozásból ugorgatnak egyik ágyból a másikba..
2008. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem nem elítélendő,én is fiú vagyok és ebből éltem évekig.Én csak azért hagytam abba mert féltem a betegségektől.Azóta is hiányzik ez a munka,nagyon szerettem csinálni.Elítélni csak azt tudnám ha lenne barátnőd aki előtt ezt megpróbélnád titokban tartani.Na az nagyon elítélendő.
2010. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia.

Most tévedtem ide.

Azóta is csinálod még, hogy alakult az életed?

2010. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
megdolgoztál azért, hogy úgy nézz ki ahogy, és visszaakarod nyerni a befektetett energiát, pénzt, stb. Igény is van erre szóval nem, sőt én is szívesen vennék igénybe egy ilyen jó srácot :-)
2011. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!