Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izmos, jó pasi vagyok, pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, jó pasi vagyok, pénzért szeretkezek nőkkel és férfiakkal. Így teremtettem meg az egzisztenciám és most is ebből élek. Elítélendő?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Jobb, mint ha bűnözésből élnél meg!

Ezzel legalább nem okozol kárt senkinek!

2008. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha csak erre tartod jónak magad...

Elítélendő ha van barátnőd...

és elítélendő mert szexelsz egy nővel, utána meg egy másik pasi s@eggébe mászol ami gusztustalan még akkor is ha gumival csinálod...

2008. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha te jól érzed magad,akkor nem.amugy meg a magánügyed
2008. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne elítélendő? Amennyiben vigyázol hogy semmi betegséget ne szedj össze és terjessz, illetve amíg nem vered át a kuncsaftokat, a párodat (ha van), semmi elítélendő nincs benne.
2008. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan elítélik. Ezért sincs most barátnőm. Ha őszintén elmondom egy kialakulóban lévő kapcsolatban, hogy miből élek, rögtön otthagynak. Pedig ez is meló! Nem is könnyű!!!
2008. dec. 26. 19:15
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Figy! Te összejönnél egy olyan lánnyal, aki minden nap más férfival fekszik le??? Azértőket is meg lehet érteni. De lehet én vagyok maradi, de azt gondolom, hogy az intim együttlét, két emberre tartozik akik szeretik egymást. Én nem tudnék pénzért lefeküdni senkivel! Nem bírnám elviselni a tudatot!

De nem ítéllek el, ez a te döntésed és a Te életed. De kérlekne csodálkozz ha egy lány nem vág jópofát a dologhoz!

2008. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen összejönnék egy "olyan" lánnyal. Az számára munka, és csupán fizikai kapcsolat, nem lelki. Ez különböztet meg minket az állatoktól, nem csak az ösztön miatt csináljuk, hanem érzelmek is vannak. A kapcsolat pedig főleg érzelmekről szól
2008. dec. 26. 19:26
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem elitélendő. Ismerek olyat, aki sokáig igy élt, mostmár felhagyott vele. Őt se itéltem el soha. Sőt, ha kéne én is megtenném.
2008. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok, és én teljesen el tudnám fogadni, hogy neked ez a munkád. (Én sem tudnék pénzért lefeküdni senkivel, de van aki meg nem tudna boncolni, vagy beteg embereket mosdatni, vagy téglát pakolni. És?)
2008. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
en megertem, hogy ez egy munka, mert valamibol meg kell elni, de ne haragudj, ha a parom minden nap massal fekszik le, meg ha csak penzert is, engem zavarna es sok no van igy vele.nalam a szereleme nem fer bele ,hogy mas nokkel legyen, ezert olyan part kell talalnod, aki ezt konnyen kezeli es megert es 100 szazalekban tamogat benne,
2008. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!