Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom kicsinek tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kicsinek tartja a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pl: nézünk szexfilmet és mondja h ennek a csajnak jó melle van... én meg mondom neki h jó akkor menj hozzáá..erre meg mondja h de nekem te kellessz.... de nekem ez nagyon rosszul esik, h szeretne nagy mellü lányt, nekem meg nincsenek...:( sokat sirok ezmiatt.... mit tegyek?
2008. dec. 26. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Az egy dolog,hogy a párodnak bejön a nagy mell. A lényeg az, hogy TÉGED szeret, TE kellesz neki! Emiatt meg aztán végképp ne sírj,és ne legyen rossz kedved sem. :)
2008. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell lepontozgatni azt, aki őszintén megírja a véleményét és az eltér az "elvárttól". Itt csak azt lehet válaszolni, h beszéld meg vele, h ne szidja a melleidet??
2008. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint megőrülök a kis mellű lányokért, és ezzel nem vagyok egyedül. Másrészt a melled mérete nem változtat azon hogy szeretitek egymást. Ne foglalkozz vele ha tesz megjegyzéseket pl. filmeknél hogy "de jó mellek", nem gondolja komolyan, amolyan állatias ösztön, ha beszélnél vele róla, biztos le tudna róla szokni.
2008. dec. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!