Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom kicsinek tartja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kicsinek tartja a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pl: nézünk szexfilmet és mondja h ennek a csajnak jó melle van... én meg mondom neki h jó akkor menj hozzáá..erre meg mondja h de nekem te kellessz.... de nekem ez nagyon rosszul esik, h szeretne nagy mellü lányt, nekem meg nincsenek...:( sokat sirok ezmiatt.... mit tegyek?
2008. dec. 26. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Magyarázd el neki, hogy neked ez fáj és ne mondogassa állandóan. Senki sem tökéletes és nyilván nem te vagy a tökéletes nő számára, de ha szeret téged, akkor fogadjon el így ahogy vagy és ne mondogassa ezt.


Ha nem hajlandó a szokásán változtatni, akkor pedig nem érdemel meg téged.


Egyébként én sokkal jobban szeretem a kismellű lányokat mint a nagymellűeket és vagyunk így még páran, de ez teljesen egyéni izlés kérdése.

2008. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Van néhány helyzet, amikor nagyobbnak néz ki a melled: pl. amikor leülsz és kicsit előrehajolsz, vagy ha fölé hajolsz, ahogy pl. fekszik az ágyban. Próbáld ki: biztos értékelni fogja!

Amúgy, ahogy írták is: magyarázd el neki, hogy ez rosszul esik neked, és ne emlegesse. Téged választott, mindenestül.

Legközelebb akkor kerüljön elő a téma, ha majd babát vársz: akkor is nőni fog majd a melled - lehet, hogy rendesen megnő - és készülj rá előre, hogy ez sem lesz hatástalan rá :-)

2008. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok. Egy fontos dolgot kihagytam:


Semmiképpen se kezdj el olyan trükköket alkalmazni, amikről úgy érzed, hogy nem te vagy. Tehát ne akard megnagyobbítani a melled vagy mindenféle olyan mű dolgot csinálni ami idegen tőled.


Ha amúgy harmonikus kapcsolatban éltek, a barátod elfogadja a melledet és szereti úgy ahogy van, viszont közös megegyezéssel úgy döntötök, hogy raksz bele szilikont, akkor ám legyen. De egyoldalúan, csak az ő kedvéért ne trükköz, ne hajolgass, ne dőlj előre, ne legyen push-up melltartó, se semmi.


Csinálhatsz mindent trükköt, de csak akkor, ha számodra ez a téma nem érzékeny, viszont a leírásod alapján ez most nagyon is érzékeny, hiszen sírsz miatta. Ha megjátszod magad, akkor idegen lesz a szerep. A barátod úgy IS kell hogy szeressen amilyen most vagy és ha ez megvan, akkor lehet változni.


Nem azt mondom, hogy soha ne csinálj magaddal semmit. Bármi tehetsz ami jól esik, de ne azért, hogy szeressenek. Az érezelmek alanyi jogon megjárnak egy kapcsolatban minden nélkül. Ha azok megvannak, akkor van alap, van már mire építeni.

2008. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Igen mond meg neki h neked ez rosszul esik!

Sz.tem neki sem tetszene ha te azt mondanád :"ennek a pasinak jó nagy fasza van" ...szal ennyit erről.

2008. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A barátod enyhén szólva szemét veled! Tudja nagyon jól h megbánt vele mégis mondja. Ha én lennék ilyen helyzetben biztos elhajtanám, és megmondanám neki h keresek olyat aki meg van velem elégedve és gyönyörűnek tart! Nem a más nő melleit dícséri. Ne hagyd h tönkretegye az önbecsülésedet!!!
2008. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem maradnék vele, ha szidná valamelyik testrészemet és más nőkét dícsérné. Ez jó nagy szemétség. Mondd neki, h neked meg ennek vagy annak a pasinak az izmai/farka tetszik, az övé nem :-)
2008. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

#2 vagyok.

Itt sokan durván leszólták a fiút - pedig talán, ha 2 mondatot hallottak róla. Nem túlzás ez kissé?


Szerintem ő valószínűleg szeret téged, ha téged választott és kitart melletted... és persze néha álmodozik, mint minden fiú. Ettől még nem kéne így nekiesni.


Trükközni meg tényleg nem kell - de, ha már tudod, hogy mi a vágya, nyugodtan teremthetsz ilyen helyzeteket. Ülj le, vedd az öledbe a fejét, és előtte vegyél fel valami rövid, laza pólót. A fiúk imádnak kukucskálni, felderíteni... és eleve: ha látja, hogy te is kezdeményezel, aktív vagy, akkor sokkal jobban fog tetszeni neki, mintha pl. csak hevernél, aztán csináljon, amit tud.


Nekem is volt olyan barátnőm, akinek kis melle volt - de igen szép formájú. Az ilyen mell - ha a gazdája jól helyezkedik - akár a duplájára is "nőhet" - csak ő sajnos kerülte az ilyen helyzeteket, mert szégyellős volt.


Te viszont legyél ennél okosabb!

2008. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg #1 voltam és ffi. Ugyanakkor mélységesen elitélem a srácot így ismeretlenül is, ugyanis a kérdező írta, hogy ez annyira kikészíti, hogy sír miatta. Ezt elég nehéz nem észrevenni, tehát ha idáig eljutottak, akkor nem egy alkalommal történt meg már az eset.


Azt gondolom mindenkinek van gyenge pontja, így nekem is és nyilván a srácnak is. Lehet szépen-finoman utalni rá, hogy szeretnénk ha picit más lenne "az a bizonyos" gyenge pont, pl. esetünkben úgy, hogy vegyen fel a lány kivágott ruhát, hajoljon előre, stb... De semmi esetre sem úgy kell ezt csinálni, hogy a végén agyon frusztráljuk a szerelmünket. A sírás azt jelzi, hogy túl sokat akarunk túl gyorsan.


A srácot is meg lehet érteni, hogy vágyik valamire. Én magamról is tudom, hogy milyen érzés az, ha vágyok valamire és a másik nem adja meg, szinte permanens ez az érzés bennem, de akkor sem fogom nyúzni a partneremet addig, hogy elbőgje magát. Ez megalázó helyzet.


Mindent meg lehet oldani, csak finoman kell, úgy, hogy ne bántsuk meg a másikat. Én ezt gondolom férfi létemre.

2008. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Figyusz! Szerintem légy önmagad, és légy hű magadhoz. A melledhez is! Ha ekkora, ekkora, tökmindegy. Rá se ránts!
2008. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
És mondja azt is hogy kicsi a melled? MErt nekem úgy tűnik, nagyonis úgy tűnik, hogy csak meg merte említeni őszintén, hogy tetszik neki a csaj melle, akit gondolom nem akaratod ellenére bámultatok együtt. Plusz ez a hozzáállás, hogy "ha tetszik menj hozzá"... Úristen, mi baja a csajoknak? Én is képes vagyok megnézni az utcán egy szexi ázsiait, aki tökéletes ellentéte a pasimnak, és valamiért mégsem sértődik meg... (19/L, amúgy kicsi a mellem, széles a csípőm, ettől elismerem a vézna, nagymellű csajok létjogosultságát és gusztaságát.)
2008. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!