Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hagyma szagú a nedvem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyma szagú a nedvem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem ettél előtte valami hagymás ételt? attól szokott hagyma illatú lenni!
2008. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Hagyma szagú????????? LOL... xD

Amúgy gondolom lány vagy és tizenéves! Mert beképzeled, hogy hagymaszagú! Semmi esetre sem lehet olyan! (hacsak nem ettél meg egy kiló hagymát - de ezt kétlem!)

2008. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen szó szerint hagyma szagú nem vagyok tini már és a barátom is érezte,amúgy nem ettem előtte hagymát vagyis eaz utóbbi napokban nem
2008. dec. 25. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Hát akkor passz...

( de ez akkor is tetszik xD )

2008. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A feleségemnek akkor lett ilyen, amikor gond volt a spiráljával, és attól valami gombaszerű fertőzést szedett össze. Ki kellett venni a spirált, és hüvelytablettát használni, nekem meg szintén szedni valami tablettát. (rég volt, 4-5 éve) Azóta rendben van, és nem hagymaszagú, még ha "parasztos" reggelit eszik, akkor se!
2008. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Igenis van ilyen, hogy hagyma szagú lesz! Mint pl., hogy a sperma is édes ha ananászt eszik az ember... Attól még, hogy valaki nem hallott róla, nem jelenti azt, hogy hülyeség!

És igen, valami fertőzéstől is lehet, sőt attól is, ha 1, azaz 1 darab hagymát megevett!!!!

2008. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

A fertőzés /gomba/ egyik alapvető tünete a hagyma szagú nedv. Ha ehhez még viszketés,csípő érzés is társul, egyértelmű fertőzés. De én javasolnám, hogy a 2 ünnep között keress fel egy dokit, mert a párodat is megfertőzheted!

üdv

2008. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösszi mindenkinek
2008. dec. 26. 10:10
 9/9 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen,de soha nem tudtam eldönteni,hogy mitől van:S Van ,hogy 2nap után elmúlik van,hogy 1 hétig is olyan!
2010. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!