Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők szeretik a mellszexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a mellszexet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 21:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem mert a volt csajom soha nem élvezte sőt kimondottan utálta!A legjobb mikor a végén mehet a spricc a cicikre !Gyönyörű látvány!
2008. dec. 24. 23:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A párom imádja a melleimet, szóval nálunk gyakran megesik a "mell szex", először szájjal kényeztetem, aztán kicsit gonosz módra abbahagyom, aztán beteszi a két cicim közé és ott folytatjuk. Számomra élvezetes, mert egyrészt a párom imádja amikor a mellemre élvezhet, másrészt utána jön a törölgetés,nyalakodás.:) Szóval aki teheti próbálja ki. A lány is élvezni fogja, hiszen a párjának ad élvezetet.

üdv: mzgf

2008. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem jßo lenne, de picik a mellelim (A)

Ès ez így ciki.nagyon.

2008. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, mert tudom, hogy a férjemet mennyire izgatja a dolog. Kombinálni is szoktam, a töve a melleim közt, a vége a számban... na attól teljesen készen van a hapsi :)

Persze ha végig játsszuk a dolgot, az úgy igazságos, ha ő meg utána nyalakodik egy kicsit :))

2008. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Kis mellel kivitelezhető, ha mondjuk közben összenyomom?
2008. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze. Kisebb mellel is lehet ;)
2009. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nagyobb mellel lehet kényelmesen csinálni, de előző párkapcsolatomban kipróbáltam barátnőmmel, neki sincs nagy melle, de meg lehet úgy is oldani.
2009. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 omega57 válasza:
0%
A feleségem csak a mellbimbójátol tud elélvezni.Ezért aztán nem is közösülünk 30 éve.Puha szőrü ecsettel szoktam szoktam izgatni a bimbóit,nagyon élvezi eltud tőle élvezni nagyon
2013. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 omega57 válasza:
0%
Feleségem imádja,puha szőrü ecsettel szoktam izgatni a bimbóit nagyokat élvez tőle
2013. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!