Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők szeretik a mellszexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a mellszexet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 21:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
csajok véleményére vagyok kíváncsi elsősorban.
2008. dec. 24. 21:16
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

:D a barátom mostanság emlegeti ezt a témát..:P és nem zárkózom el, h kipróbáljam... igaz nem tudom h lesz kényelmesen, és kellemesen kivitelezhető..:D de nem fogom ellenezni ^^ viszont utána az lesz, amit én szeretnék:P

kellemes karácsonyt ^^

2008. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőnek nincs benne testi élvezet,de ha a párom ezt szeretné én nem óckodnék tőle,örülnék hha neki örömet okozok ezzel,szerintem nem nagy dolog ennyit megtenni érte,ha neki minden vágya ez:)
2008. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt nem is értem...mell és sex?????XD jaj:)
2008. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm egyszer csak feldobta a labdát én meg lecsaptam, nekem is tetszik és akár hiszitek akár nem ő is élvezi, azért azt látnám ha nem ;) Meg mégsem kezdeményezte volna, ha nem izgatná. Szóval szerintem embere válogatja de tény, hogy izgató tud lenni. Az előző kommentelőnek: a lényeg, hogy a srác a péniszét a lány két melle közé teszi és úgy dörzsöli fel-le. Ha a nők szeretik mikor a srác a mellüket simogatja akkor ettől sem fognak szerintem ódzkódni. De ki tudja :)
2008. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem önmagában semmi élvezet nincs benne, legalább is számomra. Más kérdés, hogy ha van olyan partner, akinek ez a vágya és az ember szereti, örömet akar neki okozni, akkor belemegy, mert se nem negatív se nem pozitív érzés (számomra). Nekem kb. annyira közömbös, mintha a körmömet akarná levágni a hapsi.
2008. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
a nő részéről is van olyan élvezetforrás, ami férfinak nem annyira nagy szám!! :) ez szerintem normális... első válaszoló vagyok, és azért is írtam, h utána pedig az lenne, amire én vágyom :D így igazságos:P és vagyok olyan viszonyban a szerelmemmel, h ez így is lenne/lesz ^^ a közös örömforrás a lényeg:)
2008. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
már úgy értve közös, h egyikőnknek se legyen visszataszító, és legyünk odaadóak mi is, ha ezt megkapjuk :)
2008. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom, az én barátnőmet felizgatja a dolog...általában totál bevadul tőle, ez annnnnnnyira egyénfüggő! Próbáld ki aztán vagy tetszeni fog vagy nem ez ilyen egyszerű erről nem lehet vitát nyitni, ez totál szubejktív
2008. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon állat dolog(lány vagyok)a pasim kész van tőle ezért logikusan nekem is jó:D----próba cseresznye
2008. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!