Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt hogy így elvesztik a szüzességüket?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1196..



Olvassátok el a 3. választ! Nagyon hülyeség! Miért hiszik azt h ha megujjazzák magukat elvesztik a szüzességuket? Vagy ha feldugnak maguknak valamit már nem szűz?

És h lehet űgy "elveszteni a szüzességedet" ha fennakadsz egy drótkerítésen!

Elnézést a kifejezésért de : Tényleg ennyi hülye gyerek van? :/


2008. dec. 23. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

És azok a 13-14 évesek akik a f*szukat méregetik?

az mi?

2008. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jah
2008. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Azt se tudját mi az a szex de már csinálni akarják. A védekezésről sem tudnak semmit. És akkor majd 9 hónap múlva nézhetnek ha ott egy gyerek...
2008. dec. 23. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van.

De most néz rá a mostani fiatalab generációra :\ még tojáshéj ott van a seggükön :\

2008. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

másik megoldás:

nem akarok egy bunkó szexmániásnak tűnni de nem csak azaz egy luk van

már elnézést !!!

2008. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Biológialilag a hártyája nincs meg, ezért így már biológiailag nem az, csak egyébként, tudom ez kicsit bonyi, de tény, hogy így van.

Az elvesztés az pedig ilyenkor valósan nem történik meg, de ha egy dokiohz elmennél átszakadt hártyával, tuti azt mondaná, hogy nem vagy az.


Viszont attól, hogy megujjazza magát, vagy feldug valamit, ezt nem tudom, hogy miért hiszik sokan.

Bár ők ezek szerint még nagyon fiatalok ehhez a dologhoz, és nem tudnak elegendő információt. Nekem pl. minden felvilágosítás nélkül is így volt a tudatomban, hogy csak akkor nem leszek szűz, ha vkivel lefekszem, de ez sokak számára nem egyértelmű, ezt tiszteletben kell tartanunk, bár nem a legkellemesebb dolog elviselni a "gyökerebb" kérdéseket, de ettől még nem kell felkapni a vizet rájuk, mint ahogy félig meddig ti is előtte, és a kérdező is.

De a drótkerítéses dolgot én sem értettem, hogy őszinte legyek...

2008. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!