Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet a fogszabályzó szexepil?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fogszabályzó szexepil?

Figyelt kérdés

Hallottem egyik ismerősömtől,hogy valaki szereti. Én ezt nem tudom elképelni..:D Ez igaz?:)

Csak kiváncsi vagyok...

(Nekem is van fogszabályzóm.)


2008. dec. 22. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló, aki nekem (8:43-nak írt). Nem tudom mennyi idős vagy de nekem még a TB támogatja a fogszabályzást, ha még te is 18 alatt vagy, akkor neked is.

Ezenkívül volt egy ismerősöm, aki úgyanígy járt. A kérdésem az hogy kaptál-e éjszakait, miután levették az állandót? Mert lehet, hogy neked is elég lenne már csak az esti fogszabi. Remélem tudtam segíteni:) (Egy éjszakai fogszabi neki 25 ezer forintba került)

2008. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem, amikor volt, mindenki azt mondta, hogy szexi, akkor ismertem meg a szerelmemet is. Amugy nekem nagyon katasztrofalis fogaim voltak mindig, 13 eves koromtol a fogorvos allando vendege voltam, de nekem is elegge elcseszte> aztan 20 evesen, amikor mar magamra kerestem, elindultam es eldontottem, hogy veget akarok vetni annak, hogy nem tudok normalisan mosolyogni. Sokkal jobbak lettek a fogszabitol, nekem is rengeteg szenvedes volt, pont 2 evvel ezelott egy olyan kutyut kaptam a szamba, ami az alkapcsomat tagitotta, enni se birtam. El kel donteni, megeri e a szenvedest. En mar majd egy eve hordom az ejszakait, remelem, egyszer vege lesz, rengeteg penzbe kerul, de nekem eddig megerte. Ha meg nem vagy 18, sztkba is mehetsz, ott nem olyan draga. Sok sikert. Amugy nekem atlatszo volt, azon majdnem semmi sem latszik.
2008. dec. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tette tönkre a fogsoromat, ha már kérdezte valaki, hogy egyrészt nem tudtam rendesen enni, egy almába nem tudtam beleharapni még levétel után évekig se, késsel vágtam szeletekre, azért alaposan fájdalmas a felragasztott. Kb. 10 éve, hogy leszedték, 10 éves voltam, amikor elkezdtük, éjszakaival, aztán kaptam állandót, aztán megint lett éjszakai, de azt már nem bírtam hordani, mert állandóan hányingerem volt, és akkor hagytam ott a dokimat, mert őt meg baromira nem érdekelte, hogy rosszul vagyok a szerkezettől. Őt csak az érdekelte, hogy minél több zsebpénzt kapjon (a klinikára jártunk). Nekem elegem lett, a szüleimnek meg nem volt annyi pénze, hogy rendszeresen tejeljenek neki. Az állandó felrakását a doki rábízta egy orvostanhallgató gyakornokra, kb. 3-4 órán keresztül volt kifeszítve nyitva a szám, se enni, se inni, se normálisan lélegezni, plusz a szívóka, nem, soha többé, leszedést szintén nem az orvosom végezte, azt is egy orvostanhallgatóra bízta rá, és őszintén szólva az se ment fájdalommentesen. Foltok, repedések maradtak a fogamon, kívülről, amik látszottak, a dokit ez se érdekelte, a magánrendelésére mentünk néhány alkalommal fogat tömni, nagyon drágán dolgozott, a klinikán nem volt hajlandó ezzel foglalkozni. Több fogamat tömték fogszabályzás alatt, mint előtte, és utána is, egy másik orvos korrigálta a kívülről látszó foltokat, repedéseket, gyengék lettek a fogaim. Kb. így tették nekem tönkre, előtte ilyen bajaim nem voltak. Nekem csak az alsó fogsorom mászott el, miután abbahagytam, de nem érdekel, hogy néz ki, csak ne lenne érzékeny azóta is. Ja, és rendesen mostam ám közben is a fogamat, és mégis.
2008. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!