Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet a fogszabályzó szexepil?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fogszabályzó szexepil?

Figyelt kérdés

Hallottem egyik ismerősömtől,hogy valaki szereti. Én ezt nem tudom elképelni..:D Ez igaz?:)

Csak kiváncsi vagyok...

(Nekem is van fogszabályzóm.)


2008. dec. 22. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerintem van olyan akinek kifejezetten jól áll! :) Amugy a fúikat nem nagyon érdekli,hogy van e,van aki szereti,van aki nem,de a többség szarik rá ,hogy igy foglamazzak!:)) ugyhogy nincs miért aggódni
2008. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
elképzelni*
2008. dec. 22. 22:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. dec. 22. 22:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűlöltem a fogszabályzóm (nem annyira a kinézete miatt, inkább a fájdalmak miatt, meg hogy amiatt időnként enni sem nagyon tudtam), de szerencsére sosem cikiztek miatta.

Ma már divatot csinált belőle a sok idióta és heccből feltetetik mindenféle dedós színben. Így gondolom nem lehet probléma, ha fogszabályzód van. Így viszont könnyebben elviselik azok is, akiknek valóban szükségük van rá. Bezzeg ha ezeknél a divatmajmoknál valóban egészségügyi okai lennének a használatának, nem kapkodnának annyira érte :)

2008. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én első barátnümnek volt, és tetszett. Pontosabban nem tudom, hogy valóban tetszik-e, hogy egy lány fogszabályzós, de rajta tetszett. Időbe telt, mire megszoktam, hogy nincs.
2008. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdekel, kinek tetszik, nekem a fogszabályzó tönkretette a fogsoromat, és most arra gyűjtöm a pénzt, hogy egy jó orvos helyrehozza.
2008. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is tönretette a fogszabályzó :( Nekem nem tetszik... és már szerencsére van olyan ami nem is látszik, mert a fogak mögött van feltéve!
2008. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát nekem a doki tette tönkre a fogsorom, azért kellett a fogszabályzó. Viszont közel sem lett tökéletes az eredmény. sajna :( pedig tovább is hordtam, mint általában szokás.
2008. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Tudom ez offolás, de , hogy lehet tönkre tenni agy fogszabályzos fogsort? Csak azért érdekel, mert nekem most fogják felrakni...
2008. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló! Nekem 4, azaz NÉGY évig volt fogszabályzóm, mellé kihúztak 2 fogamat, a fájdalmaktól néha enni sem bírtam, majd amikor levették, én voltam a legboldogabb ember - engem a kinézet nem zavart egyáltalán- hogy szép fogaim lesznek. Na ez tartott kb fél évig, és a fogaim elkezdtek mászni összevissza. Most ott tartok, hogy ismét kellene fogszabályzó, de majd akkor, ha lesz rá pénzem. Manapság (legalábbis ahol én élek) több mint 300.000. Ft. Ja, és arra figyelj, hogy napi 3-szor minimum moss fogat!
2008. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!