Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan játsszam meg az orgazmust?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játsszam meg az orgazmust?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyok együt a barátommal és 2 honapja élek vele szexszuális életet(ő volt az első) de még soha nem éltem át orgazmust... hogyan tudnám megjátszani, hogy ő ne éreze magát kelemetlenűl??
2008. dec. 22. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szia,

ne játszd meg, ez hülyeség!

Azért, hogy Ő jól érezze magát. És akkor mi lesz veled?

Nézd, mi már több, mint egy éve együtt vagyunk. (Nem Ő volt az első és nem is tizenévesek vagyunk...)Mégis még csak 1szer sikerült hüvelyi orgazmust átéljek. A többi az olyan, hogy vagy Ő vagy én simogatom a csiklómat. s ha közben így sem sikerül, akkor minimum, hogy utána Ő kielégít engem.

Ha a párod azt hiszi, hogy neked is megvolt, eszébe se fog jutni, hogy legalább akkor utána kielégítsen.

A szex nem arról szól, hogy a pasi verje a mellét, hogy milyen jó volt, mert aztán egy pasinak éppen egy pucoklyuk is elég és bámm. (elnézést a férfiaktól, de ezzel csak azt akartam éreztetni, hogy beza nekik sokkal könnyebb dolguk van)

A hüvelyben nagyon kevés az idegvégződés, ezért a nőknek ez nem olyan egyszerű.

Persze, ha nekünk is abból állna egy szeretkezés, hogy intenzíven kényeztetjük a csiklót, mi is bamm olyan gyorsan el tudnánk szállni, mint a a pasik. Gondolj csak bele, a pasiknak a csiklójuk a makk.

Tényleg ne játszd meg, mert az csak neked lesz szar.

Te fogod magad kellemetlenül érezni ő meg baromi jól és azt fogja hinni, hogy minden rendben van, PEDIG BAROMIRA NEM!!!

Kísérletezzetek együtt!

Hajrá!

Ne aggódj, jönni fog az!

2008. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már volt csiklóorgazmusod, akkor nem kell aggódnod. Vannak, akiknek még az se volt. Szóval te szerencsésnek mondhatod magad. Az együttlétekkor izgasd te vagy a párod a csiklód. Ennyire egyszerű. Így lesz orgazmusod és nem kell hazudnod sem. A hüvelyi orgazmus meg nem mindenkinél jön össze. Kár görcsölni rajta. Én is szeretném, de nem görcsölök rajta, hanem élvezem azt, amit tudok. Hátha egyszer mégis sikerül :)
2008. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez most valami vicc???!!! ien hülyeséget még megkérdezni is... SEhogy!!!!!! beszéljétek át a dolgokat, különben azt hiszi hogy minde a legnagyobb rendben. az ember azt hinné a 3.-ik évezredben hogy a mai fiatalok mien felszabadultak a sex-ben. De, gyakorlatilag egy egész életre igy elb...ni valamit már az elején ... Már megbocsáss...

mondd el neked hogy a legjobb! Hidd el hálás lesz érte!

Mi is ezt csináltuk: eggyüttlét után mebeszéltük: mi volt jó, mi az amin legközelebb válltoztatni kell.

Ja, ma 22 év házasság utánj majdnem mindig eléri a feleségem az orgazmust! Ha nem, azt is észreveszem, de az csak ugy fordulhat elő, hogy egy gyors délutáni numerát ejtünk a f.szobában, és Neki nincs elég ideje! De aztán este kárpótolom!!! Szval ne játszd meg!!!!! 45 ffi.

2008. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszd meg.

Ha nem sikerül úgy, ahogy írták (hogy te is simogatod magad) - akkor kérd meg őt, hogy simogasson tovább.

2008. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elöször kicsi emelés, flopnál csak check majd turnnél all in!
2008. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!