Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan játsszam meg az orgazmust?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játsszam meg az orgazmust?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyok együt a barátommal és 2 honapja élek vele szexszuális életet(ő volt az első) de még soha nem éltem át orgazmust... hogyan tudnám megjátszani, hogy ő ne éreze magát kelemetlenűl??
2008. dec. 22. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Amikor érzed hogy beléd spriccel nyögdécselj hangosan! Ennyi!
2008. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

nem semmi ;) ha nem tud kielégíteni, ha pl Te is hozzájárultál a dologhoz, hadd érezze magát kellemetlenül...

ha nem járulsz hozzá, nem ismered a tested, nem adod át magad a dolognak, nem is lesz mostanság orgazmusod... igaz nekem ilyen gondom hálaégnek nem volt soha... nem mondom, h kivétel nélkül van orgazmusom, de az esetek többségében igen... ha nincs, többször az én hibám, mint a barátomé.. nagyon máson agyalok... esetleg épp azért mert van vmi gond a hétköznapokban, stb... ki kell kapcsolni, élvezni, megosztani mit szeretünk, élvezünk, mire izgulunk fel... ennyi... jó beszélgetést :) még a végén normális lesz a párkapcsolat, sok sikert!! kellemes ünnepeket/huncutkodásokat

2008. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha eljátszod az orgazmust, esélyetek sincs kitapasztalni, hogyan élhetnél át valódit, hiszen a barátod azt fogja hinni, hogy tökéletes, amit csinál veled. Holott véletlenül sem az. Fogjátok fel inkább játékosan a dolgot, kísérletezgessetek a testeddel, ne az eredmény járjon állandóan a fejetekben. Sokszor azért nem sikerül a szex, mert annyira görcsöl az ember attól, hogy nem tudja a másikat orgazmussal "megörvendeztetni", hogy képtelen ellazulni, és átadni magát az élvezetnek. Mondd meg a barátodnak, hogy neked nem tragédia, ha nincs orgazmusod, majd jön az is, anélkül is jó érzés vele lenni, viszont téged csak feszültté tesz, ha állandóan érzed az elvárását. Ahhoz, hogy ne érezze magát kellemetlenül, neked kell meggyőznöd őt, hogy neked orgazmus nélkül sem kellemetlen a szex. Aztán ha már nem ezen fogsz izgulni szex közben, sokkal nagyobb eséllyel átélsz valódi orgazmust, és nem kell azon törnöd a fejed, hogyan mímeld.
2008. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Srapnel ***** válasza:
100%
Soha ne játszd meg, mert akkor vagy kapcsolatotok fennállása végéig meg kell játszanod, vagy ha kiderül, akkor vége.
2008. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon durva...mikor először megláttam a kérdést azt hittem a sírógörcs kerülget! Szegény srác küzd azért, hogy neked jó legyen és te ahelyett hogy bevallanád: "Szivem, ez így még nem jó, de semmi baj majd segítek vagy majd legközeleb..." te meg akarod játszani! Előbb-utóbb (remélem) a párod rá fog jönni és szó nélkül ott fog hagyni!!!

Ilyet...

2008. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyse! Akkor fogja igazán kellemetlenül érezni magát, ha rájön, hogy színészkedtél.

Inkább segíts neki! Mondd el neki, mit hogyan csináljon, hogy jó legyen neked. Ha nem ismered a saját tested, úgy igen nehéz dolga lehet neki is. Szóval szerintem minél többet gyakorolj egyedül, majd próbáljátok ki közösen. Így van esélyed, hogy orgazmusod legyen.

Még csiklóorgazmusod se volt???

2008. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de, csiklo orgazmusom már volt
2008. dec. 22. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Hüvelyi orgazmust nem minden nő képes elérni. Lehet, hogy te is benne vagy ebben a többségben. Felesleges eljátszanod, átvered a párodat, aki azt hiszi majd, hogy hű de jó vagyok, közben semmit nem ér el. Ha egy ilyen kapcsolatban szeretnél élni, akkor hajrá.

Szerintem ne színlelj.Az nem megoldás.

Üdv.

2008. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csikló orgazmusod volt, akkor simogasd közben magad. Vagy kérd meg a barátod. Még tetszeni is fog neki. De semmiképp se játszd meg magad.
2008. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Én is 4 hónapja vagyok a párommal és nekem sincs még hüvelyi orgazmusom! de egyre jobb a szex és egy csomószor érzem már, h nagyon jó..és foléyton új dolgokat tapasztalok meg közben..hogy nekem milyen pozícióban jobb stb. És ezt szeretkezés után meg is beszéljük a párommal, és igazából azóta, h már nem fáj, nekem jó, persze alig várom, h az orgazmust így is el tudjam érni!

A párom nagyon figyelmes és az orális szex mestere:D szal szinte mindig azzzal kezdjük,h nekem jó legyen, aztán közben is megállunk még néhányszor..:)

De a közösülés részét is imádom.. az érzés, amikor először bennem van.. és összeölelkezünk.. háát nem is lehetne jobb helyen, mint bennem!

2008. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!